Заміна каналізаційного колектору

Заміна каналізаційного колектору

В рамках запланованих в 2020 році ремонтів та модернізації об’єктів, від КНС№5 до Правобережних очисних споруд (Січеславський шлях - вул. Дорожня), бригадою дільниці з експлуатації мереж каналізації КП «Кам`янський водоканал» ДОР» триває заміна частини аварійного сталевого каналізаційного колектору Д-500, який знаходиться поряд із стадіоном «Промінь».

Теперішній етап роботи на цій ділянці – важливий крок в ремонті застарілих мереж каналізації міста, який виконується підприємством без зупинки технологічного процесу.

         Генеральний директор КП «Кам`янський водоканал» ДОР» Антон Полюлях зазначив: «Заміну 135 метрів аварійної ділянки труби підприємство проводить власним коштом. Як і попередні ділянки колектору, заміна яких проведена під час складних карантинних умов в цьому році, проводимо роботу силами власних аварійних бригад. Цей колектор відповідає за транспортування каналізації з більшої частини Соцміста, від КНС-5 та КНС-17»

«Нам необхідно в стислі терміни замінити існуючий колектор, бо поряд з ним будуються новий стадіон та паркова зона. Бригади каналізаційних мереж працюють щоденно, доки на вулиці сприятливі погодні умови» - розповів директор технічний Олександр Яровой.

Нагадуємо, що стабільна щомісячна оплата абонентів є запорукою вчасного проведення ремонту водопровідних та каналізаційних мереж водоканалу!

Розповісти: