Виконання Інвестиційної програми на 2020 рік

Виконання Інвестиційної програми на 2020 рік

Кожного року комунальні підприємства ставлять собі за мету виконання Інвестиційної програми.

Програма розроблюється різними відділами підприємства, для вирішення нагальних питань в модернізації технологічних процесів та обладнання. Після обговорення вона затверджується Національною комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Так на 2020 рік першочерговою метою КП «Кам’янський водоканал» ДОР» було реконструкція самопливного водогону, який проходить вздовж вулиці Сурська та з’єднує третю площадку з другою, яка знаходиться по вул. 9 Травня. Ця площадка відповідає за водопостачання центральної частини міста. Особлива складність робіт полягає в тому, що водогін проходить під залізничними коліями.

«Впродовж деяких років підприємству не вдавалося на 100% виконати програму із-за браку фінансування. Так реконструкція водогону по вул. Лохвицького була завершена лише цьогоріч, хоча вона була в Інвестиційних програмах 2018-2019 років. Ми знайшли кошти для цього в перший рік, коли підприємство перейшло в підпорядкування обласної ради. В цьому важкому році для держави та світу, ми впевнені, що КП «Кам’янський водоканал» ДОР» впорається і з виконанням Інвестиційної програми на 2020 рік. Фінансування на закупівлю необхідних матеріалів було знайдено та все закуплено, і в короткі терміни програма буде реалізована» - зазначив генеральний директор Антон Полюлях.

Нагадуємо, що своєчасна заміна водопровідних та каналізаційних мереж повністю залежить від стабільної щомісячної оплати абонентів!

Розповісти: