Як не допустити призупинення водовідведення та зберегти час і кошти

Як не допустити призупинення водовідведення та зберегти час і кошти

Аналіз, на основі даних системи КП «Кам’янський водоканал» ДОР», свідчить про те, що платіжна дисципліна в житлових будинках, де готувалися, або були здійснені призупинення водовідведення, значно зростає.

Наприклад, в одному з будинків Південного району після проведення двох відключень боржників від каналізації платіжна дисципліна у жовтні виросла з 68% до 101% (поточні розрахунки + сплата боргів). По іншому будинку в цьому ж районі платіжна дисципліна після проведення відключень виросла з 76% до 93%.

Міськводоканал закликає мешканців багатоквартирних будинків, у яких є заборгованість за послуги водопостачання та водовідведення, не доводити ситуацію до призупинення водовідведення.

Відключення - є одним із методів роботи з боржниками, до якого вдається Міськводоканал. Тільки якщо боржники систематично не сплачують за послуги і взагалі не йдуть на діалог, підприємство змушено припинити наданя послуги.

В разі призупинення водовідведення на боржника лягають додаткові витрати – за підключення до каналізації потрібно буде сплатити (реструктурувати) не тільки борг, але й вартість роботи бригади, що проводить блокування-розблокування системи.

Підприємство завжди передує офіційним попередженням, де боржникові пропонують врегулювати ситуацію. Тому радимо завжди йди на контакт. Разом ми зможемо знайти оптимальне вирішення проблеми.

КП «Кам’янський водоканал» ДОР» буде продовжувати практику призупинення водовідведення боржників, які систематично не сплачують за послуги підприємству та відмовляються йти на контакт. Така робота зумовлена великою заборгованістю жителів за спожиті послуги.

Водоканал закликає абонентів сплачувати за комунальні послуги. Лише вчасна та в повному обсязі сплата за послуги гарантує їх безперебійність та стабільну роботу підприємства.

Розповісти: