БОРОТЬБА З НЕСАНКЦІОНОВАНИМИ ПІДКЛЮЧЕННЯМИ

БОРОТЬБА З НЕСАНКЦІОНОВАНИМИ ПІДКЛЮЧЕННЯМИ

Несанкціоновані підключення до мереж водопостачання є нагальною проблемою підприємства.

Деякі мешканці міста інколи самостійно приєднуються до мереж водоканалу та використовують їх для побутових потреб.

Сьогодні бригада КП «Кам’янський водоканал» ДОР» продовжувала роботу по відключенню абонентів, які не заключаючи договірних відносин з підприємством, незаконно користуються водопостачанням.

Слюсарями АВР були проведені роботи по відключенню від мереж несанкціонованого підключення з підвалу дому по вул. Ціолковського, 274 до окремої будівлі. Підключення було від’єднано, демонтовані частини водопровідних мереж.

Нагадуємо, такі “споживачі” насправді крадуть воду у громади!

Стаття 188 – 1 ККУ передбачає покарання за крадіжку води у вигляді штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони завдали шкоду у великих розмірах, – караються позбавленням волі на строк до трьох років.

Відповідно до «Правил технічної експлуатації систем водопостачання та водовідведення населених пунктів України» всі роботи з будівництва мереж, вводів водопроводу і випусків каналізації, оглядових і контрольних колодязів, вузлів обліку, встановлення регуляторів тиску, обмежувачів витрат, а також підключення до мереж централізованого водопостачання та/або водовідведення, включаючи гідравлічні випробування, хлорування та промивку мереж, здійснює КП "Кам'янський водоканал"ДОР", або під його наглядом.

Наголошуємо, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» надаються виключно на договірних умовах.

Цілодобове водопостачання цілком залежить тільки від Вас!

Розповісти: