Тимчасове призупинення прийому громадян керівництвом підприємства

Тимчасове призупинення прийому громадян керівництвом підприємства

У зв’язку зі збільшенням випадків на діагностування захворювань спричинених коронавірусом SARS-CoV-2 на підприємстві тимчасово призупиняється особистий прийом: генерального директора, технічного директора та директора зі збуту до закінчення карантинних заходів.

Нагадуємо, що дотримуючись постанови КМУ від 11 листопада 2020 р. №1100 КП «Кам’янський водоканал» ДОР» змінив графік прийому громадян абонентськими відділами:

Приймальні дні:

Понеділок – Четвер з 8.00 до 17.00 (перерва з 12.00 до 12.45)

П’ятниця з 8.00 до 15.45 (перерва з 12.00 до 12.45)

Субота та неділя - вихідні.

 

Також повідомляємо, що абоненти підприємства та мешканці міста завжди можуть звернутися до служби збуту в кабінеті користувача та на нашому сайті в розділі – звернення, по телефону в колл-центр та диспетчерську службу.

Пам’ятайте про необхідність максимального використання засобів захисту від коронавірусу. Кожний зобов’язаний дбати про особисту безпеку і здоров'я, та про безпеку та здоров'я оточуючих людей в процесі виконання будь-яких робіт, чи під час перебування на території підприємства. Стабільна робота водоканалу залежить від відповідальності людей з дотримання санітарно-гігієнічних норм.

Розповісти: