ЗАМІНА КАНАЛІЗАЦІЙНОГО КОЛЕКТОРУ ПО ВУЛ.ЦИМЛЯНСЬКА

ЗАМІНА КАНАЛІЗАЦІЙНОГО КОЛЕКТОРУ ПО ВУЛ.ЦИМЛЯНСЬКА

В рамках запланованих в 2020 році ремонтів та модернізації об’єктів на каналізаційних колекторах залишився ще один аварійних об’єкт по вулиці Цимлянська.

Так, інвестиційною програмою запланована заміна 225 метрів колектора, який з’єднує КНС№10, що по вул.Цимлянська, з Правобережними очисними спорудами.

«Кошти на даний об’єкт вдалося накопичити лише в кінці року. Роботи багато, але треба впоратися до приходу сильних морозів. Бригади дільниці з експлуатації мереж каналізації КП «Кам`янський водоканал» ДОР» вже демонтували старий колектор та почали прокладати нові труби діаметром 219мм.

Без постійних реконструкцій та замін старих мереж місто не буде таким гарним, як зараз» - зазначив генеральний директор Антон Полюлях.

Начальник дільниці з експлуатації мереж каналізації Леонід Борик розповів:

«На цій ділянці колектору, що відповідає за транспортування стоків від селища Будівельників до очисних споруд, постійно відбувалися аварії. Це пов’язано з особливостями ґрунту та технологічними процесами прокладання трубопроводів. Лише в цьому році підприємство ліквідувало декілька поривів на цій ділянці. Тому новий колектор зменшить навантаження на аварійні бригади дільниці з експлуатації мереж каналізації.»

Роботи проводяться власними зусиллями бригад КП «Кам`янський водоканал» ДОР», без зупинки технологічного процесу відкачки стоків. Вони були направлені через КНС№3 до Правобережних очисних споруд.

Нагадуємо, що стабільна оплата абонентів є запорукою вчасного проведення ремонту водопровідних та каналізаційних мереж водоканалу!

Розповісти: