ПРИВАТНІ ПІДПРИЄМЦІ, НЕ ПОРУШУЙТЕ ЗАКОНОДАВСТВО!

ПРИВАТНІ ПІДПРИЄМЦІ, НЕ ПОРУШУЙТЕ ЗАКОНОДАВСТВО!

Несанкціоновані підключення до мереж водопостачання є постійною проблемою підприємства.

Такими протиправними діями зловживають не лише мешканці, а й приватні підприємства!

Першого квітня було відключено 2 приватних підприємця (вул. Алтайська та вул. Матросова), які незаконно підключилися до внутрішньобудинкових мереж та користувалися послугами водопостачання та водовідведення. Не заключаючи договірних відносин з КП «Кам’янський водоканал» ДОР» та незаконно користуючись послугами підприємці фактично чинили протиправні дії – крадіжку води.

Працівниками водоканалу були проведені роботи по відключенню від мереж несанкціонованого підключення в підвальному приміщенні багатоповерхового будинку. Підключення було від’єднано, демонтовані частини водопровідних мереж.

Документи по порушникам будуть передані до суду.

 

Нагадуємо, такі “споживачі” насправді крадуть воду у громади!

Стаття 188 – 1 ККУ передбачає покарання за крадіжку води у вигляді штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони завдали шкоду у великих розмірах, – караються позбавленням волі на строк до трьох років.

Відповідно до «Правил технічної експлуатації систем водопостачання та водовідведення населених пунктів України» всі роботи з будівництва мереж, вводів водопроводу і випусків каналізації, оглядових і контрольних колодязів, вузлів обліку, встановлення регуляторів тиску, обмежувачів витрат, а також підключення до мереж централізованого водопостачання та/або водовідведення, включаючи гідравлічні випробування, хлорування та промивку мереж, здійснює КП "Кам'янський водоканал" ДОР", або під його наглядом.

Наголошуємо, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» надаються виключно на договірних умовах.

Розповісти: