Кримінальні справи за несанкціоновані підключення.

Кримінальні справи за несанкціоновані підключення.

            Наголошуємо, всі послуги з централізованого водопостачання та водовідведення відповідно до вимог ст.7 п.2 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» надаються виключно на договірних умовах.

Інспекцію з водовикористання та контролерами служби збуту КП «Кам’янський водоканал» ДОР» постійно виявляються несанкціоновані підключення громадян. Їх знаходять в приватних будинках, квартирах, підприємствах, побутових приміщеннях та гаражах.

Фахівцями підприємства були відключені приєднання по вул. Ціолковський та пров. Островському. Підключення було від’єднано, демонтовані частини водопровідних мереж.

Громадяни самовільно, приєднавшись до мереж підприємства, проводили крадіжку води. Не заключивши договірних відносин з КП «Кам’янський водоканал» ДОР» та незаконно користуючись послугами, громадяни фактично чинили протиправні дії.

Документи по порушникам будуть направлені до суду.

 

Повторюємо!

Стаття 188 – 1 ККУ передбачає покарання за крадіжку води у вигляді штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони завдали шкоду у великих розмірах, – караються позбавленням волі на строк до трьох років.

Відповідно до «Правил технічної експлуатації систем водопостачання та водовідведення населених пунктів України» всі роботи з будівництва мереж, вводів водопроводу і випусків каналізації, оглядових і контрольних колодязів, вузлів обліку, встановлення регуляторів тиску, обмежувачів витрат, а також підключення до мереж централізованого водопостачання та/або водовідведення, включаючи гідравлічні випробування, хлорування та промивку мереж, здійснює КП "Кам'янський водоканал" ДОР", або під його наглядом.

Розповісти: