Ремонтні роботи на Майдані Героїв.

Ремонтні роботи на Майдані Героїв.

23.04.2021 року відбулася нарада міського голови Кам’янського Андрія Білоусова з керівництвом КП «Кам’янський водоканал» ДОР» стосовно ремонтних робіт на водогоні, який проходить вздовж Майдану Героїв.

Металева труба прокладена в 77 році минулого століття проходить на великій транспортній розв’язці під жвавим перехрестям автомобільних доріг та трамвайних колій, де на сьогоднішній час спостерігається просадка ґрунту.

Керівництвом  КП «Кам’янський водоканал» ДОР» прийнято рішення заміни водогону, який має 70% зносу, є постійним приводом аварійних ситуацій та може привести до техногенної катастрофи. Мешканці міста спостерігають постійні аварії на даній дільниці впродовж останніх років.

Підприємство повідомляє, що ремонтні роботи будуть проводитися з 5 по 11 травня 2021 року. В цей час буде перекрито рух транспорту через Майдан Героїв. Просимо водіїв заздалегідь продумати варіанту об’їзду аварійної ділянки.

Обмежити водопостачання, попередньо, планується з 6 по 9 травня 2021 року у зв’язку з чим будуть відключені житлові будинки, заклади освіти та заклади охорони здоров’я (дивіться додаток). Підприємством буде організовано підвезення питної води.

Розповісти: