ПОВЗ ЗАКОН ТА ДОГОВІРНІ ВІДНОСИНИ

ПОВЗ ЗАКОН ТА ДОГОВІРНІ ВІДНОСИНИ

Працівниками інспекції з водокористування підприємства на Лівобережній частині міста було виявлено два несанкціоновані підключення до мереж водопостачання приватними підприємцями!

Порушуючи нормативні акти, вони самовільно підєдналися до мереж КП «Кам’янський водоканал» ДОР» та безоплатно користувалися водою.

Обох приватних підприємців було відключено 03.06.2021року (просп. Дружби Народів та бульвар Будівельників).

Не заключаючи договірних відносин з КП «Кам’янський водоканал» ДОР» та незаконно користуючись послугами, підприємці фактично чинили протиправні дії – крадіжку води.

Робітниками водоканалу були проведені роботи по відключенню від мереж несанкціонованого приєднання. Підключення було від’єднано, демонтовані частини водопровідних мереж.

Документи по порушникам будуть передані до суду.

 

Нагадуємо, стосовно даного правопорушення!

Стаття 188 – 1 ККУ передбачає покарання за крадіжку води у вигляді штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони завдали шкоду у великих розмірах, – караються позбавленням волі на строк до трьох років.

Відповідно до «Правил технічної експлуатації систем водопостачання та водовідведення населених пунктів України» всі роботи з будівництва мереж, вводів водопроводу і випусків каналізації, оглядових і контрольних колодязів, вузлів обліку, встановлення регуляторів тиску, обмежувачів витрат, а також підключення до мереж централізованого водопостачання та/або водовідведення, включаючи гідравлічні випробування, хлорування та промивку мереж, здійснює КП "Кам'янський водоканал" ДОР", або під його наглядом.

Наголошуємо, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» надаються виключно на договірних умовах.

Розповісти: