КРАДІЖКА ЛЮКІВ – ЗАГРОЗА ЗДОРОВ`Ю ТА ЖИТТЮ ЛЮДЕЙ.

КРАДІЖКА ЛЮКІВ – ЗАГРОЗА ЗДОРОВ`Ю ТА ЖИТТЮ ЛЮДЕЙ.

За минулий рік було викрадено більше 100 кришок з колодязів Міськводоканалу.

Треба відзначити, що за останні роки тенденція до крадіжок каналізаційних та водопровідних люків трохи зменшилась. Однак, навіть один відкритий колодязь може стати причиною серйозних травм пішоходів, особливо дітей. У відкритий колодязь можуть впасти тварини, а якщо туди потрапить колесо автомобіля, це може призвести до аварійної ситуації, травмування водія та пасажирів.

Тож будьте уважні, і помітивши відкритий каналізаційний чи водопровідний колодязь повідомляйте про це до диспетчерської КП «Кам’янський водоканал» ДОР» за номером: (067) 563-46-13.

Наші працівники також регулярно обстежують колодязі за встановленим графіком. При виявленні  крадіжки люка вони викликають на місце злочину поліцію. Відкритий колодязь одразу ж накривають кришкою, або, за її відсутності, підручними матеріалами.

Вартість одного люку залежить від його типу і приблизно складає від 1,2 до 3,8 тисяч гривень. Таким чином за минулий рік через крадіжку кришок колодязів підприємство понесло чималі збитки.

За крадіжку кришки люка за ст. 185 Кримінального Кодексу України в залежності від розміру завданої шкоди для злодіїв передбачене покарання – від штрафів, громадських чи виправних робіт, арешту до позбавленням волі на строк до трьох років.

Будьте уважні, бережіть своє здоров’є та здоров’я оточуючих!

Розповісти: