Несанкціоновані підключення в підвалах багатоповерхових будинків!

Несанкціоновані підключення в підвалах багатоповерхових будинків!

Наголошуємо, всі послуги з централізованого водопостачання та водовідведення відповідно до вимог ст.7 п.2 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» надаються виключно на договірних умовах.

Інспекцію з водовикористання та контролерами служби збуту КП «Кам’янський водоканал» ДОР» разом з представниками управляючих компаній розпочаті рейди по підвалах багатоповерхових будинків для виявлення несанкціонованих підключень громадян. Це стосується як проведення допоміжних водопровідних мереж до квартир, так і для поливу прибудинкової території.

Першого ж дня фахівцями підприємства були відключені приєднання по вул. Незалежності, буд.9.

КП «Кам’янський водоканал» ДОР» звертається до мешканців, бути свідомими та будувати відносини з підприємством на договірних умовах.

Ми звертаємося до громадян, що мають несанкціоновані приєднання – звернутися до абонентського відділу підприємства і почати співпрацювати на законних умовах.

Нагадуємо, стосовно даного правопорушення!

Стаття 188 – 1 ККУ передбачає покарання за крадіжку води у вигляді штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони завдали шкоду у великих розмірах, – караються позбавленням волі на строк до трьох років.

Щодо порушників - документи будуть передані до суду.

Підприємство завжди готово до діалогу. Адміністративна та кримінальна відповідальність за порушення закону може стати важким тягарем для Вас.

З повагою, КП «Кам’янський водоканал» ДОР»!

Розповісти: