І ЗНОВУ САМОВІЛЬНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ!...

І ЗНОВУ САМОВІЛЬНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ!...

Небажання платити за комунальні послуги призводить заповзятливих громадян до ідеї самовільного підключення до централізованих мереж водопостачання. Але подібна сантехнічна авантюра одного разу може вилитися у великі проблеми та фінансові витрати. Бо самовільне підключення є незаконним. Воно також може призвести до руйнування водопроводу та порушення безпеки подачі води.

Працівниками міськводоканалу при черговому рейді з виявлення незаконних врізок було виявлена така врізка на території селища Курилівка, біля одного з палаців, господарі якого напевно вважають, що вода в нашій країні безкоштовна.

Як правило, самовільне врізання та монтаж ведеться без необхідної в таких випадках промивання та дезінфекції мереж, що загрожує попаданням у загальний водопровід бруду з нового відрізка труби та погіршенням бактеріологічного стану водопровідної води. Незаконні підключення призводять також до зниження тиску води у міських мережах, необхідного для подачі води у повному обсязі всім споживачам.

Цей факт крадіжки води, був зафіксований працівниками водоканалу та вже передано до міського відділу поліції… Також почато службове розслідування, за результатами якого буде нарахована сума збитків які нанесли господарі цієї нерухомості міськводоканалу Кам’янського, а потім всі документи будуть передані до суду…