Перелік, вартість та умови надання споживачам додаткових послуг

ОБСТЕЖЕННЯ МЕРЕЖ

КП "Кам'янський водоканал" ДОР" виконує послугу з обстеження водопровідно-каналізаційних мереж по заявам Споживачів за допомогою трасошукача та системи пошуку витоків в напірних трубопроводах.

Вартість платних послуг

№ п/п Найменування вартість з ПДВ (грн.)
1 Обстеження водопровідних мереж споживачів 633,5
2 Обстеження водопровідно-каналізаційних мереж споживачів 980
3 Послуги комбінованої  каналопромивочної машини ( 1 мото/год) згідно договору 1029,35
4 Відключення абонента від мережі водопостачання ( в колодязі) 1496,2
5 Відключення абонента від мережі водопостачання ( з виконанням земляних робіт) 1783,59
6 Підключення до мережі водопостачання в колодязі ( відновлення труби з заміною вентиля) 1629,16
7 Підключення до мережі водопостачання в колодязі після відключення( відновлення труби ) 1081,47

 

 

ТЕХНІЧНІ УМОВИ

Для отримання технічних умов на приєднання до централізованих систем водопостачання та/або водовідведення об’єкта, замовник повинен звернутися до виробника (виконавця) із письмовою заявою про виготовлення технічних умов.

У заяві замовника в обов’язковому порядку зазначається цільове призначення об’єкта, який планується приєднати до централізованих систем.

До заяви додаються наступні документи:

  • опитувальний лист за формою, встановленою додатком 2 до Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27.06.2008 №  190, та додатками до нього, а саме:
  • копія плану населеного пункту зі схемою прив’язки до системи водопостачання і каналізації, яка пропонується;
  • копія документа, що підтверджує право власності (користування) земельною ділянкою або право власності (користування) на об’єкт нерухомості, на якій проводиться будівництво об’єкта або на якій розміщено об’єкт, а в разі наявності співвласника на дану земельну ділянку, дозвіл від нього на згоду проведення мереж водопостачання та водовідведення засвідчену нотаріусом або особою, уповноваженою за законом засвідчувати такий документ підписом.

У разі, якщо приєднання об’єкта замовника до централізованих систем водопостачання та/або водовідведення буде здійснюватися через системи інших споживачів, замовник зобов’язаний надати виробнику (виконавцю) разом із заявою про виготовлення технічних умов дозвіл власника (власників) цих систем на приєднання об’єкта замовника, засвідчений нотаріусом або особою, уповноваженою за законом засвідчувати такий документ підписом.

Заходи (у тому числі технічні) щодо приєднання/підключення об’єкта до централізованих систем водопостачання та/або водовідведення виконуються за рахунок замовника.

Технічні умови видаються виробником (виконавцем) протягом десяти робочих днів з дня реєстрації відповідної заяви та мають відповідати вимогам Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27.06.2008 № 190, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 07.10.2008 за № 963/15627.

Вартість послуг з надання технічних умов на приєднання до централізованих систем водопостачання та/або водовідведення визначається на підставі обґрунтованих трудовитрат та вартості одного людино-дня.

На підставі зміни кошторисної вартості в розрахунку на 1 людино-день «Правил визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво» ДСТУ Б Д 1.1-7: 2013 Зміна 3 (додаток Ж) Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, було змінено вартості послуг.

КП "Кам'янський водоканал" ДОР" надає послуги з видачі технічних умов по наступним вартостям:

№ п/п Найменування вартість з ПДВ (грн.)
1 Надання технічних умов на приєднання об'єкта реконструкцій житлових приміщень під нежитлові до :  
  централізованого водопостачання 767,47
   централізованого водовідведення 767,47
2 Надання технічних умов на приєднання об'єкта будівництва до :   
   централізованого водопостачання 1103,63
   централізованого водовідведення 1103,63
3 Надання технічних умов на приєднання об'єкта приватного житлового сектору до:   
   централізованого водопостачання 763,43
   централізованого водовідведення 763,43

 

 

Технічні умови на приєднання об’єкта тільки до централізованої системи водопостачання, без приєднання цього об’єкта до централізованої системи водовідведення, видаються із застереженням про те, що при проектуванні об’єкта слід передбачити систему водовідведення та місцеві очисні споруди, при проектуванні і будівництві яких замовник повинен дотримуватися вимог чинних правил, норм та стандартів.

 

ПОВІРКА ВОДОЛІЧИЛЬНИКІВ

КП "Кам'янський водоканал" ДОР" надає послуги прийому, підготовки та повірку водолічильників ДУ 10 мм, ДУ 15 мм, ДУ 20 мм для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, фізичних осіб (власників нежитлових приміщень) та позапланової перевірки водолічильників для населення.


Вартість послуги на один водолічильник складає:
вартість послуги – 180,00 грн. з ПДВ/один.

Інші послуги:

№ п/п Найменування вартість з ПДВ (грн.)
1 Послуги екскаватора Хундай 1м/год без  пробігу та роботу екскаватора ковшом) за договором 175,62
2 Лабораторні дослідження ( згідно договору) 3318,01
3 Відшкодування вартості послуг по обмеженню водовідведення  872