Міськводоканал проводить реконструкцію водогону на вул.Лохвицького

Міськводоканал проводить реконструкцію водогону на вул.Лохвицького

Перший етап реалізації проекту реконструкції водогону Д-600 мм, довжиною 772  м.п. від водопровідної насосної станції по вул. Лохвицького, 29 (майданчик№3) до вул. Казанська, розроблений ТОВ ПВП «Дніпроводпром» на замовлення КВП КМР «Міськводоканал».

Дана дільниця водоводу одна з найстаріших в місті, введена у експлуатацію у 1965 році – вже вичерпала свій ресурс. Саме тут відбуваються велика кількість аварій та втрат  води.

На даний час триває робота по заміні водоводу, що виконується в рамках інвестиційної програми КВП КМР «Міськводоканал» на 2017 рік та відбувається за рахунок власних коштів підприємства.

При проведенні робіт використовуються сучасні трубопровідні матеріали, а саме, поліетиленові труби, запірна арматура та комплектуючі.

Скорочення довжини водогону та заміна металевої труби на поліетиленову, дозволить зменшити діаметр водогону з 600 мм до 500 мм, не зменшуючи пропускної здатності водогону.

Водогін Д-600 мм, що реконструюється, подає воду до насосної станції майданчик 3 по вул. Казанська та забезпечує питною водою мікрорайон в районі вул. Дорожньої з проектною подачею 60 тис.м.куб. на добу.

Проінспектувати хід робіт прибув генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал» Олександр Плахотнік.

«Проектом передбачено замінити 1827 погонних метрів сталевого водоводу на пластиковий. На теперішній час з 772 м. водоводу, що підлягає заміні на цей рік, вже прокладено 300 м. До кінця року перша черга проекту буде реалізована. Другий етап робіт відбуватиметься у 2018 році, коли замінять ще – 1055 м. водоводу. Прокладання труб водоводу по південній стороні траси Бориспіль-Запоріжжя, скоротить його на 300 метрів», – зазначив Олександр Яровой, технічний директор КВП КМР «Міськводоканал».

Проведення  будівельно-монтажних робіт виконується без негативного впливу на навколишнє природне середовище, передбачені заходи задля раціонального використання грунту.

Заміна найбільш аварійних водоводів , дозволить скоротити кількість пошкоджень на мережах, підвищити безперебійність роботи водопостачання та забезпечить раціональні витрати кошт  з тарифу.