На Лохвицького прокладають новий водогін

На Лохвицького прокладають новий водогін

Тривають роботи з реконструкції водогону Д=600 мм, довжиною 772 м від водопровідної насосної станції по вул. Лохвицького, 29 (майданчик№3) до вул. Казанська.

Роботи по заміні водоводу заплановано в рамках інвестиційної програми КВП КМР «Міськводоканал» на 2017 рік та відбуваються за рахунок власних коштів підприємства.

Основним питанням при проектуванні було досягнення максимально економічної ефективності при будівництві та експлуатації (звичайно, при задоволенні всіх санітарно-гігієнічних норм). Це питання в даний час безпосередньо зводиться до питання вибору матеріалу для трубопровідної системи і способу монтажу. Завдяки новітнім методам монтажу,  сучасним та якісним матеріалам, що використовуються під час проведення робіт, вже виконано майже 50% відсотків робіт, що увійшли до І–го пускового комплексу проекту, а це 772 погонних метрів. Наразі, триває прокладання ще 264 метрів водоводу. Загалом, до кінця року роботи планується завершити.

Фахівці КВП КМР «Міськводоканал», спостерігали за якістю виконання робіт: зварюванням пластикових труб та прокладанням їх в ґрунт. Застосування поліетиленових труб дозволяє істотно полегшити монтаж, а відповідно і його якість.

Проведення будівельно-монтажних робіт виконується без негативного впливу на навколишнє природне середовище, передбачені заходи щодо збереження та раціонального використання ґрунту.

 

Після завершення робіт І-го пускового комплексу, роботи з заміни водогону Ду 600мм будуть подовжені, та вже у 2018 році заплановано замінити ще 1055м. водогону (ІІ-й пусковий комплекс).