Привітання з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Привітання з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги, друзі!

Прийміть наші найщиріші вітання з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

В найулюбленіші, чарівливі, знайомі кожному з дитинства передноворічні дні, наповнені світлом спільної  святкової радості, веселощів, найкращих прагнень та сподівань відбуваються щасливі, радісні події, відкриття та зустрічі, які супроводжуватимуть нас весь наступний рік. Саме в цей дивовижний, казковий час, наші душі наповнюється добром та відкриті для втілення в життя важливих задумів і звершень, які неодмінно принесуть користь кожному громадянину Української держави. З цією вірою, сумлінням працелюбністю та наполегливістю – ми обов`язково досягнемо успіхів у будь-якій справі!

Від всієї душі бажаю щоб разом із Різдвяною зорею – вісником новорічного оновлення у ваших серцях, зігрітих любов`ю близьких, рідних та друзів оселилися життєрадісність, оптимізм, наснага та невичерпна енергія, які сприятимуть досягненню всіх ваших мрій, а очі завжди світилися щастям від приємних сюрпризів.

Традиційно разом із приємними турботами і новорічними привітаннями, ми пригадуємо 2018 рік, який був насичений продуктивною працею та важливими подіями. На підприємстві КВП КМР «Міськводоканал» – модернізується виробнича сфера, вирішуються нагальні соціально-економічні питання, впроваджуються прогресивні методи роботи зі споживачами послуг, покращуються умови праці робітників. Цей шлях поступового, вдалого розвитку та вдосконалення надає оптимізму працівникам «Міськводоканалу», впевненості в майбутньому, подальшого перспективного крокування на зустріч людям та невпинної праці на користь громади міста.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання та будувати плани на майбутнє. Від всієї душі зичу всім працівникам «Міськводоканалу та мешканцям Кам`янського здійснення омріяних бажань, мирного неба, міцного здоров`я, родинного благополуччя! Нехай прийдешній рік порадує вас новими перемогами та професійні успіхами виправдає ваші добрі побажання, принесе добробут і достаток вашим сім`ям, взаєморозуміння і любов у кожну домівку!

Генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал»                                                                                     Олександр Плахотнік