Нагадуємо про необхідність укладення договору з КВП КМР «Міськводоканал»

Нагадуємо про необхідність укладення договору з КВП КМР «Міськводоканал»

Послуги з централізованого водопостачання та водовідведення відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» надаються виключно на договірних умовах.

 

Відділ збуту послуг КВП КМР «Міськводоканал» інформує, що усім мешканцям багатоповерхівок та приватного сектору, які отримують послуги з централізованого водопостачання та водовідведення необхідно укласти індивідуальні договори на надання зазначених послуг відповідно до вимог ЗУ «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» (частина 1 стаття 19) та ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» (стаття 19).

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Споживачі, які не мають оформленого Договору про надання послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення, не зможуть належним чином задовольнити свої претензії до якості та режиму надання послуг, в тому числі при відключенні за наявність дебіторської заборгованості.

 

Індивідуальний договір укладається із:

фізичною особою, яка є власником квартири або юридичною особою, яка є власником (співвласником) нерухомого майна, або за згодою сторін.

юридичного власника іншою особою, яка користується об’єктом нерухомого майна і отримує житлово-комунальну послугу для власних потреб та з якою або від імені якої укладено відповідний договір про надання житлово-комунальної послуги.

 

Для укладання договору необхідно звернутися в КВП КМР «Міськводоканал» в залежності від місця проживання та подати копії документа, що засвідчує право власності на квартиру чи приватний будинок, довідку про склад сім'ї, а також документи, що засвідчують особу – паспорт та ідентифікаційний номера власника:

 

Південний (Баглійский) район - вул.Київська, 15 - тел. 55-42-07, 067-986-55-25

Заводський район і пос.Романково, пос.Дніпробуд - вул.Широка, 16 - тел. 55-42-04, 55-42-05, 55-42-06

Дніпровський район (Лівий берег) - бульвар Будівельників, 17 - тел. 55-42-03, 067-633-18-98

 

Якщо власник квартири чи приватного будинку не зареєстрований за адресою по якій укладається договір про надання послуг централізованого водопостачання та водовідведення, необхідно надати довідку з фактичного місця проживання.