Вітаю зі святом Стрітення!

Вітаю зі святом Стрітення!

     15 лютого з давніх часів у День Стрітення Господнього – наші предки оспівували та чекали на весну, раділи відродженню природи. Разом із першими променями лютневого сонця, природа сповіщає про прихід теплих днів. Стрітення разом із Масницею символізують зустріч холодів і тепла, даруючи нам час радісного, приємного спілкування із рідними та друзями.

    Після довгої зими, люди радіють приходу теплих днів: коли зі звуками капелі розтає із бурульками сніг, світлішає день та з`являються сонячні зайчики. Разом із прийдешньою весною, наш народ пов`язує зміни на краще у всіх напрямках свого життя, втіленню найкращих прагнень та задумів, здійснення мрій.

    Від всієї душі вітаю працівників «Міськводоканалу» з цим чудовим святом. Нехай Стрітення  принесе вашим сім`ям здоров`я та благополуччя, кожному професійних здобутків, радості та гарних новин, веселих зустрічей в теплому родинному колі та смачних млинів. Впевнений, що  весняне тепло, яке невдовзі прийде на нашу землю, сприятиме відродженню найкращих людських чеснот: добра, порозуміння, любові, взаємодопомоги та гідного ставлення один до одного!

Нехай Стрітення Господнє стане добрим символом миру і процвітання!

Зі Святом!

Генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал»                                                    Олександр Плахотнік