ДОРОГІ ЖІНКИ!

ДОРОГІ ЖІНКИ!

Щиросердно вітаю вас із найпрекраснішим святом весни – 8-го Березня! Дівчина, жінка: як багато світла, тепла, краси і ніжності в цьому слові. Жінка-мати, жінка-дружина, жінка-сестра, жінка-кохана…Народження нового життя, продовження роду людського, любов, доброта і мудрість – всі чесноти цього світу йдуть від жінок. Природа наділила вас чарівливістю та найкращими якостями душі. Ви берегині домашнього вогнища та споконвічних родинних цінностей, адже завдяки вам світ змінюється на краще, а ми живемо, працюємо, турбуємося та здійснюємо вчинки заради жінок, всіляко висловлюючи вам, нашу повагу та визнання! Впевнений, що кожен чоловік прагне зробити життя жінки гідним, щасливим та радісним. 
На підприємстві КВП КМР «Міськводоканал» разом із чоловіками злагоджено та успішно працює жіночий колектив, який щодня робить чимало в забезпеченні надання послуг із водопостачання та водовідведення населенню міста Кам`янське, роботі зі споживачами. Ви зберігаєте оптимізм, а жіноча лагідність, витриманість та кмітливість допомагають всім нам у самих різних життєвих ситуаціях та вирішенні нагальних проблем! 
В цей чудовий,березневий день я зичу кожній з вас здоров`я, миру, кохання, благополуччя, добробуту та сімейного затишку! Нехай весна живе у вашому серці, щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої! Від душі бажаю вам щастя, гармонії та любові!

 


Генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал» Олександр Плахотнік