З Днем народження Великого Кобзаря!

З Днем народження Великого Кобзаря!

9 березня–День народження великого сина і пророка українського народу – Тараса Шевченка. Постать Великого Кобзаря згадують пам’ятають, не тільки в нашій державі, але й вшановують далеко за її межами.

Поезія Тараса Шевченка перекладена більш ніж ста мовами світу. На земній кулі Кобзареві встановлено 1384 пам`ятника від Бразилії до Китаю: більшість з них 1256, розташовані на території України, майже півтори сотні розмістилися в 35 країнах світу. Нині 164 населених пунктів України названі на честь Тараса Шевченка. Така велика пошана, увага та популярність збагненна і зрозуміла від того, що в своїй творчості Шевченко найбільш щиро, талановито та достеменно відкрив нам самим та світу душу, національний характер та волелюбний дух українського народу.

Минуло більше двох століть, на жаль туга поезії Шевченка актуальна і для сучасної України. Вчора і сьогодні, самі різні люди знаходять в безсмертних творах великого поета відповіді на актуальні питання нашого життя. Вірші Шевченка пронизані неодмінною вірою, що за самою глибокою темрявою для українського народу прийде новий, світлий і щасливий день. Творчість Шевченка – нескінченно багатий світ в якому дивовижним чином поєднуються світові чесноти та прагнення і цінності, які притаманні кожній людині! Будемо гідні пам`яті Великого Українського Поета та гідні рідної землі, працюючи заради розвитку і процвітання України! 

 

Генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал» Олександр Плахотнік