Вітаю з днем добровольця!

Вітаю з днем добровольця!

14 березня в Україні відзначається День добровольця. П`ять років тому, учасники добровольчих формувань в єдиному пориві стали на захист нашої країни. Українські добровольці – це справжні лицарі духу, люди доброї волі, які самовіддано захищають рідну землю суспільства, не чекаючи від держави на визнання та винагороди.  

Не байдужість, шляхетність, сміливість і благородність цих людей вкотре показують, що наш народ не можливо ні подолати, ні сплюндрувати, ні знищити, доводячи всьому світові український патріотизм та здатність згуртуватися перед ворогом.

Працівники Міськводоканалу з перших днів початку війни на Сході, активно долучилися до захисту країни. Cлужба на передовій – для цих чоловіків стала справою честі, яку вони із гідністю виконали, показав суспільству  приклад мужності та відваги. Ми щасливі, що наші захисники повернулися живими і безкінечно пишаємося ними.

Саме завдяки Вашій мужності, щирому патріотизму, відданості рідній землі, вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу та озброїти українську армію, яка сьогодні боронить єдність країни та її незалежність!

Нехай відзначення цього дня в Україні стане ще однією сходинкою у збереженні суверенітету нашої держави встаючи взірцем реального патріотизму для кожного громадянина, свідченням єдності всіх поколінь нашого народу!

Найтепліші вітання і пошана всім волонтерам, добровольцям і військовим за безкорисливу, добровільну працю на благо процвітання і миру на рідній землі! Бажаю всім вам мирного неба, доброго здоров`я на довгі роки, успіхів в праці, благополуччя та надійного тилу!

 

Генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал»                                                           Олександр Плахотнік