Міськводоканал провів змагання серед бригад підприємства присвячені «Дню охорони праці»

Міськводоканал провів змагання серед бригад підприємства присвячені «Дню охорони праці»

28 квітня в Україні відзначається «День охорони праці», який збігається із «Всесвітнім Днем праці». На тренувальному майданчику КВП КМР «Міськводоканал» з нагоди «Дня охорони праці» проведені традиційні щорічні змагання із газонебезпечних робіт, підготовки та використання засобів індивідуального захисту в якому взяли участь три бригади підприємства: дільниці експлуатації мереж водопроводу, дільниці експлуатації мереж каналізації, дільниці експлуатації каналізаційних насосних станцій (КНС).

 

На тренувальний майданчик прибув генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал» Олександр Плахотнік, який разом із директором з охорони праці Валентиною Соломощук, відкрив змагання, тепло привітав бригади, що взяли участь в змаганні та спостерігав за виконанням практичних навичок за вказаними розділами.

«День охорони праці завжди по-особливому відповідальний, урочистий і водночас святковий. Вітаю учасників тренувальних занять та бажаю їм подальших успіхів в роботі! Теоретичний і практичний багаж знань та навичок з охорони праці – є запорукою щоденної успішної роботи нашого підприємства. Бригади «Міськводоканалу», показали високий рівень своєї підготовки. На тренуванні вірувала атмосфера командного змагання, чітке розуміння і виконання поставлених завдань»,– зазначив  Олександр Плахотнік, генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал».

В 2019 році за ініціативою Міжнародної Організації Праці (МОП), яка відзначає своє 100 річчя, «День охорони праці», відбувається під гаслом: «Охорона праці на роботі майбутнього». З цієї нагоди на підприємстві розробили план заходів із підготовки та проведення позапланових занять, в яких взяли участь АВР бригади дільниці з експлуатації каналізаційно-насосних станцій, мереж водопроводу та мереж каналізаційні «Міськводоканалу».

За результатами змагань, всі поставлені перед бригадами «Міськводоканалу» завдання – успішно виконані. Робочою комісією зроблені наступні висновки.

Два перших місця посіли: бригада дільниці з експлуатації мереж каналізації, керівник – заступник начальника з експлуатації мереж каналізації Валерій Приходько та бригада дільниці з експлуатації каналізаційних насосних станцій (КНС), майстер Валерій Іващенко.

На другому місці – бригада дільниці з експлуатації мереж водопроводу, майстер Павло Васильєв.

З нагоди «Дня охорони праці, проведені тренувальні заняття та роз'яснювальні бесіди із працівниками в структурних підрозділах підприємства, про обов'язкове дотримання ними нормативно-правових актів з охорони праці.