Щиро вітаю зі Святом!

Щиро вітаю зі Святом!

День матері – свято, яке дарує чудову нагоду привітати та в котре вшанувати найріднішу в світі людину. Традиційно, цього дня, діти та дорослі відвідують рідний дім та проводять свій час із мамою.

День матері – це одне із важливих, добрих та зворушливих свят для кожної людини. Всі ми зі дня народження до останніх своїх днів, несемо в своєму серці єдиний і неповторний образ мами, її любов та ніжність, які впливають на формування нашої особистості: характеру та світогляду.

Мама – найперше слово в кожній долі, найкращий взірець самовідданої любові, яка зберігається скрізь все життя, бо найбільш щира і праведна!

Щастя й краса материнства в усі часи оспівувалися в народі, літературі та мистецтві. Шанобливе ставлення до жінки, яка виховує дітей – визначає ступінь культури, благополуччя та майбутнє суспільства. Щасливі діти зростають в дружній родині, під опікою та любов`ю матері.

В цей день від усієї душі вітаємо та вшановуємо дорогих наших матусь зі святом. Зичимо вам здоров`я і довголіття! Нехай завжди світлом і добром наповнюються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов та відданість, а ми завжди тремтливо любимо, поважаємо, турбуємося і цінуємо вас!

 

Генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал»                       Олександр Плахотнік