Встановлення лічильників

Встановлення лічильників

    Законом України «Про метрологію та метрологічну діяльність» та Постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення »  передбачено, що роботи з встановлення квартирних засобів обліку питної води проводяться за рахунок коштів споживача.

Типова схема встановлення приладів обліку:

 

     Облік відпущеної питної води та прийнятих стоків здійснюється засобами вимірювальної техніки, які занесені до Державного реєстру України або пройшли державну метрологічну атестацію. Державний реєстр України містить офіційні відомості стосовно засобів вимірювальної техніки, що серійно виробляються в Україні або ввозяться на її територію партіями.

     Оплата послуг за показниками квартирних приладів обліку провадиться лише у разі здійснення обліку в усіх точках розбору холодної та гарячої води у квартирі, незалежно від наявності приладів обліку на вводах у багатоквартирний будинок, а також обов’язкового взяття їх на абонентській облік.

     Для прийняття лічильників на абонентський облік, споживачу необхідно звернутись до абонентського відділу за місцем проживання з письмовою заявою для опломбування приладів обліку.

     Перелік лічильників. занесених до Державного  реєстру  України та найбільш використовуваних на території м.Кам`янське:

- СВК-1.5-1(м.Харків), СВК-1.6 (м.Харків),- Е-Т-1.5 («Sensus» Словаччина) - JS-1.6 smart+, клас «С» («Apator Powogaz» Польща) - Sensus 620, клас «С» («Sensus» Словаччина).