Списки працівників
1 Лисак Наталія Марківна  Генеральний директор 55-42-00
2 Васілішин Сергій Нікандрович Директор з економіки  55-42-00
3 Соломощук Валентина Гаврилівна Директор з охорони праці  55-42-00
4 Галей Олександр Григорович Головний енергетик 55-42-00
5 Кашпур Тетяна Федорівна Референт 55-42-00
6 Чорна Лариса Михайлівна Директор зі збуту 55-42-06
7 Яровой Олександр Іванович Директор технічний 55-42-00
Аварійно-диспетчерський відділ
8 Токаренко Світлана Миколаївна Начальник відділу 55-42-01
Автотранспортний цех
9 Пономаренко Віталій Миколайович Начальник цеху 55-42-00
База відпочинку
10 Бабенко Володимир Октябрійович Головний адміністратор 55-42-00
Бухгалтерія
11 Романова Олена Анатоліївна Головний бухгалтер 55-42-15
Бюро перепусток
12 Куропятников Ілля Миколайович Завідувач бюро перепусток 55-42-19
Виробничо-технічний відділ
13 Пилипенко Юлія Леонідівна Начальник відділу 55-42-00
Відділ діловодства
14 Білоцерківець Тетяна Андріївна Начальник відділу 55-42-13
Відділ екологічного та технологічного контролю
15 Пастух Ольга Сергіївна Начальник відділу 55-42-00
Відділ з господарського обслуговування
16 Таранущенко Яна Миколаївна Начальник господарського відділу 55-42-00
Відділ з реалізації послуг населенню
17 Добриніна Людмила Миколаївна Начальник відділу 55-42-04
Відділ з реалізації послуг юридичним особам
18 Верещак Костянтин Юрійович Начальник відділу 55-42-04
Відділ із зв'язків з громадськістю
19 Черевач Сергій Васильович Начальник відділу зв'язків з громадськістю 55-42-04
Відділ з інформаційної безпеки
20 Борик Леонід Леонідович Начальник відділу 55-42-20
Відділ інформаційно-технічної підтримки
21 Бельмас Віктор Станіславович Начальник відділу 55-42-20
Відділ кадрів
22 Чуприна Олександра Василівна Начальник відділу кадрів 55-42-18
Відділ КВПіА
23 Астапенко Антон Анатолійович Начальник відділу 55-42-00
Відділ контролінгу
24 Нагурний Вячеслав Йосипович Начальник відділу 55-42-19
Відділ матеріально-технічного постачання
25 Федорова Юлія Андріївна Начальник відділу матеріально-технічного постачання 55-42-00
Відділ охорони праці
26 Довга Людмила Миколаївна Начальник відділу охорони праці 55-42-00
Відділ публічних закупівель
27 Волкова Світлана Юріївна Начальник відділу 55-42-00
Дільниця з благоустрою
28 Самарець Володимир Григорович Начальник дільниці 55-42-00
Дільниця допоміжного обслуговування підрозділів
29 Бондарев Артемій Валерійович Начальник дільниці 55-42-00
Дільниця з експлуатації водопровідних насосних станцій
30 Лєсной Владислав Юрійович Начальник дільниці 55-42-00
Дільниця з експлуатації каналізаційних насосних станцій
31 Воротняк Олександр Михайлович Начальник дільниці 55-42-00
Дільниця з експлуатації мереж водопроводу
32 Лавриненко Ігор Валерійович Начальник дільниці 55-42-00
Дільниця з експлуатації мереж каналізації
33 Борик Леонід Іванович Начальник дільниці 55-42-00
Інспекція з  промислового водовідведення
34 Ратушний Валерій Григорович Начальник інспекції 55-42-00
Інспекція з реалізації води
35 Астапенко Руслан Анатолійович Начальник інспекції 55-42-00
Комплекс з експлуатації очисних споруд каналізації 
36 Гевель Микола Анатолійович Начальник очисних споруд 55-42-11
Лабораторія з контролю якості питної води та стічних вод
37 Горбонос Ганна Андріївна Начальник виробничої лабораторії  55-42-00
Оперативний відділ
38 Приходько Олександр Вікторович Начальник оперативного відділу з питань цивільного захисту 55-42-00
Планово-економічний відділ
39 Понізова Вікторія Анатоліївна Начальник планово-економічного відділу 55-42-08
Сектор з організації праці та заробітної плати
40 Даниш Ольга Володимирівна Начальник сектору 55-42-25
Центральний матеріальний склад
41 Бажина Наталія Вікторівна Завідувач центрального  складу 55-42-00
Юридичний відділ
42 Біла Оксана Володимирівна Начальник юридичного відділу 55-42-00