Новини
 • Заміна каналізаційного колектору

  В рамках запланованих в 2020 році ремонтів та модернізації об’єктів, від КНС№5 до Правобережних очисних споруд (Січеславський шлях - вул. Дорожня), бригадою дільниці з експлуатації мереж каналізації КП «Кам`янський водоканал» ДОР» триває заміна частини аварійного сталевого каналізаційного колектору Д-500, який знаходиться поряд із стадіоном «Промінь».

 • Аварійна ситуація

  Для проведення аварійно-відновлювальних робіт, обмежено тиск подачі води на Центральну частину мiста та мiкрорайон "Черемушки", до завершення робіт (12.10)

 • Призупинення послуги водовідведення в багатоповерхових будинках.

  Пунктом 5 частини 1 статті 8 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (від 09.11.2017) визначено, що виконавець комунальної послуги має право: припинити/зупинити надання комунальних послуг у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі в порядку і строки, встановлені законом та договором.

 • РОБОТА АВАРІЙНОЇ СЛУЖБИ В ВЕРЕСНІ

  У ВЕРЕСНІ 2020 РОКУ, В ЦЕНТРАЛІЗОВАНУ ДИСПЕТЧЕРСЬКУ СЛУЖБУ КАМ'ЯНСЬКОГО ВОДОКАНАЛУ НАДХОДИЛИ ЗАЯВКИ, ЯКІ БУЛИ ВИКОНАНО:

  198 заявок по мережах водопроводу;

  343 заявки по мережах водовідведення;

 • НАГАДУЄМО! ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ПЕРЕДАЧІ ПОКАЗНИКІВ ЛІЧИЛЬНИКІВ

  Нагадуємо абонентам про необхідність регулярно, один раз на місяць, передавати показники в кінці місяца за поточний місяць, зручним для Вас способом, як це рекомендовано в Акті опломбування водоміра (лічильника). В особистому кабінеті, Telegram та Viber – вносіть 1 числом наступного місяца.

 • Кому призупиняють послугу водопостачання?

           Контролери та оператори колл-центру КП «Кам’янський водоканал» ДОР» щоденно спілкуватися з абонентам, які не виконують договірних. Ми нагадуємо, що послуги з централізованого водопостачання та централізованого водо

 • Відкрите обговорення проекту Постанови НКРЕКП від 10 січня 2020 року № 70

       КП «Кам’янський водоканал» ДОР»  повідомляє, що 30 вересня  2020 року о 10.00 год., в онлайн-форматі з використанням програмного забезпечення ZOOM, відбудеться відкрите обговорення проекту Постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА КАМ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «МІСЬКВОДОКАНАЛ» на 2020 рік та внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

 • НАГАДУЄМО ПРО НЕБЕЗПЕКУ COVID ТА ЗАХИСТНІ ЗАХОДИ

  Підприємством проводяться заходи дотримання профілактики небезпечного вірусу, відповідно до рекомендацій Міністерства Охорони Здоров’я України - ретельно дотримується режим дезінфекції всіх приміщень та місць контакту працівників, відвідувачів і клієнтів.

 • КАНАЛІЗАЦІЯ - НЕ СМІТНИК!

  КП «Кам’янський водоканал» ДОР» просить мешканців міста Кам’янське дотримуватись правил користування системою водовідведення та не перетворювати її у смітник.

 • Спартакіада - 2020

  Напередодні дня фізичної культури і спорту та дня міста, 04 вересня, на базі відпочинку «Веселка», смт. Курилівка, що належить водоканалу, відбулася спартакіада. Змагання проводились за ініціативою профспілкової організації та при підтримці адміністрації підприємства.

Сторінки