Новини
 • НА ХРЕЩЕННЯ НА МІСЬКВОДОКАНАЛІ БУЛА ОСВЯЧЕНА ВОДА

  19 січня, у велике свято Святого Богоявлення - Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, на основній насосній станції водопроводу майданчика по вул. 9 Травня, КП «Кам’янський водоканал» ДОР», де знаходяться резервуари з питною водою, була освячена вода.

 • Повірка лічильника

  Наразі кабінет 102 в абонентському відділі по вул. Широка, 16, в якому приймаються лічильники для виконання повірки, працює згідно графіку прийому споживачів (з вівторка по суботу).

  ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ – 180,00  ГРН/ОДИН.

 • РОБОТА АВАРІЙНОЇ СЛУЖБИ В ГРУДНІ

  У ГРУДНІ 2020 РОКУ, В ЦЕНТРАЛІЗОВАНУ ДИСПЕТЧЕРСЬКУ СЛУЖБУ КАМ'ЯНСЬКОГО ВОДОКАНАЛУ НАДХОДИЛИ ЗАЯВКИ, ЯКІ БУЛИ ВИКОНАНО:

  171 заявок по мережах водопроводу;

  318 заявки по мережах водовідведення;

 • ПОВІДОМЛЯЙТЕ ПРО АВАРІЙНІ СИТУАЦІЇ!

   

  Нагадуємо абонентам КП "Кам'янський водоканал" ДОР" та мешканцям м.Кам’янське.

  Якщо Ви побачили виток води, порив труби або відкритий колодязь, будь ласка надайте інформацію про аварію до аварійно-диспетчерської служби. Підрозділ працює цілодобово, та реагує на всі повідомлення від Вас.

 • НАГАДУЄМО! ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ПЕРЕДАЧІ ПОКАЗНИКІВ ЛІЧИЛЬНИКІВ

  Нагадуємо абонентам про необхідність регулярно, один раз на місяць, передавати показники в кінці місяца за поточний місяць, зручним для Вас способом, як це рекомендовано в Акті опломбування водоміра (лічильника). В особистому кабінеті, Telegram та Viber – вносіть 1 числом наступного місяца.

 • ПЕРШИЙ РІК ПЛІДНОЇ ПРАЦІ

  Ми зустрілись з директором КП «Кам’янський водоканал» ДОР» Антоном Полюляхом, який розповів нам здобутки підприємства за перший рік роботи.

 • 01 січня 2021 року відбудеться зміна тарифів на послуги КП «Кам’янський водоканал» ДОР»

  На підставі публікації 18.12.2020 року на офіційному сайті НКРЕКП, набула чинності Постанова НКРЕКП від 16.12.2020 року №2499 "Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення»:

 • Повірка лічильників

  ДО ВІДОМА АБОНЕНТІВ

  КП «Кам’янський водоканал» ДОР» нагадує абонентам, що підприємство здійснює повірку водолічильників.

 • Соціальна відповідальність

  В 2020 році працівниками КП «Кам’янський водоканал» ДОР» призупинено послугу водопостачання та водовідведення сотням абонентів, які мають величезні борги та самовільні підключення.

 • ЗАМІНА ТРУБОПРОВОДА ПО ВУЛ. ЛЕСІ УКРАЇНКИ

  Незважаючи на погодні умови, робота бригад КП «Кам’янський водоканал» ДОР» не зупиняється і взимку, робітники виконують роботи по заміні 45 метрів стальної водопровідної труби на пластикову ПВХ Ду63.

 • ВІДБУЛОСЯ ОНЛАЙН ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ПОСТАНОВИ НКРЕКП

  В онлайн режимі 03 грудня 2020 відбулися обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2021рік.

 • БЕЗ БОРГІВ В НОВИЙ РІК

  Ми щиро дякуємо кам’янчанам, які щомісяця своєчасно сплачують за спожиті послуги! Та ми розуміємо, що не всі наші споживачі можуть оплатити водопостачання та водовідведення вчасно з різних поважних причин, тому завжди відкриті до співпраці.

 • РОБОТА АВАРІЙНОЇ СЛУЖБИ В ЛИСТОПАДІ

  У ЛИСТОПАДІ 2020 РОКУ, В ЦЕНТРАЛІЗОВАНУ ДИСПЕТЧЕРСЬКУ СЛУЖБУ КАМ'ЯНСЬКОГО ВОДОКАНАЛУ НАДХОДИЛИ ЗАЯВКИ, ЯКІ БУЛИ ВИКОНАНО:

  95 заявок по мережах водопроводу;

  254 заявки по мережах водовідведення;

 • Надавайте інформацію про зміни в особових рахунках в строк

  Шановні абоненти, КП «Кам’янський водоканал» ДОР» повідомляємо Вас про необхідність вчасно надавати інформацію про зміни в Ваших особистих рахунках (виписку або прописку нових осіб). Ця інформація більше стосується мешканців, які не мають приладів обліку водопостачання.

Сторінки