Новини
 • Аварійні роботи

  В зв'язку із проведенням підговчих робіт для заміни трубопроводу d-500 мм за адресою п-т Свободи (майдан " Героїв "), із заміною засувок d-500 мм 1шт., d-200 мм 1шт.,обмежено тиск подачі води на вул.:Свободи, 9 Травня, Ковалевича, Аношкіна, Республіканська, Т.Шевченко, Широка, Колеусівська, М.Лисенко, Г.Романової, всього: 30 5-ти, 25 4 -х, 20 3-х, 40 2-х, 100 приватних будинків, з 10-00,до завершення робіт

 • Кримінальні справи за несанкціоновані підключення.

              Наголошуємо, всі послуги з централізованого водопостачання та водовідведення відповідно до вимог ст.7 п.2 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» надаються виключно на договірних умовах.

 • Моніторінг діяльності ліцензіатів у сфері ЦВП та ЦВВ провів НРКЕКП

  Відповідно до п.3 ст.3 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VIII державною політикою у сфері житлово-комунальних послуг  має забезпечуватись функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги, на умовах самофінансування, досягнення рівня економічно обґрунтованих витрат на виробництво цих послуг.

 • ПОВІДОМЛЯЙТЕ ПРО АВАРІЙНІ СИТУАЦІЇ!

  Нагадуємо абонентам КП "Кам'янський водоканал" ДОР" та мешканцям м.Кам’янське.

  Якщо Ви побачили виток води, порив труби або відкритий колодязь, будь ласка надайте інформацію про аварію до аварійно-диспетчерської служби. Підрозділ працює цілодобово, та реагує на всі повідомлення від Вас.

 • КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

  31 березня 2021 року відбулося розширене онлайн засідання профспілки трудового колективу підприємства «Кам`янського міськводоканалу».

 • Про укладання договору на водопостачання

  Відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» послуги з централізованого водопостачання та водовідведення надаються виключно на договірних умовах.

 • Що означає для споживача - Мережі не на балансі водоканалу.

  Це може здивувати, але не всі водопровідні та каналізаційні мережі міста знаходяться на балансі Кам’янського водоканалу. Згідно із законодавством, ми не маємо права обслуговувати такі мережі, і цей факт часто викликає обурення споживачів, які вперше зіткнулися з такою ситуацією. Тож ми вирішили детально розповісти все, що стосується небалансових мереж та порядку дій водоканалу у разі виявлення аварії на них.

   

 • Всесвітній день водних ресурсів.

  22 березня по всьому світу проходять заходи, що привертають увагу суспільства до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання.

 • ВІТАННЯ ПРАЦІВНИКІВ МІСЬКВОДОКАНАЛУ З ДНЕМ КОМУНАЛЬНИКА

  19 березня з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, яке відзначається в третю неділю березня, генеральний директор КП «Кам’янський водоканал» ДОР Антон Полюлях привітав працівників підприємства зі святом з врученням грамот від Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва обласної державної адміністрації.

 • НЕЛЕГАЛЬНЕ КОРИСТУВАННЯ ВОДОЮ: В КОГО НАСПРАВДІ КРАДУТЬ ВОДУ?

  Несанкціоновано підключаючись до мереж водопостачання, крадії питної води не вбачають у своїх діях нічого кримінального, тому впевнені в безкарності. Однак, безоплатно користуючись водою, такі “споживачі” насправді крадуть воду у громади!

 • СВОЄЧАСНІ ПЛАТЕЖІ - ЗАПОРУКА СТАБІЛЬНОСТІ ВОДОПОСТАЧАННЯ МІСТА

  Щодня Міськводоканал продовжує безперебійно постачати у ваші домівки питну воду, приймати та очищувати стічні води. Тим паче, що у боротьбі з коронавірусною інфекцією медики радять частіше мити руки з милом, що ефективно запобігає розповсюдженню вірусу.

 • РОБОТА АВАРІЙНОЇ СЛУЖБИ В ЛЮТОМУ

  У ЛЮТОМУ 2021 РОКУ, В ЦЕНТРАЛІЗОВАНУ ДИСПЕТЧЕРСЬКУ СЛУЖБУ КАМ'ЯНСЬКОГО ВОДОКАНАЛУ НАДХОДИЛИ ЗАЯВКИ, ЯКІ БУЛИ ВИКОНАНО:

  150 заявок по мережах водопроводу;

  286 заявки по мережах водовідведення;

 • Особистий кабінет промислового споживача

  З 1 березня на сайті підприємства та в мобільних додатках запрацював Особистий кабінет промислового споживача!

  З особливостями роботи Ви можете ознайомитися в пошаговій інструкції!

Сторінки