Новини
 • Підбиваючи підсумки року, що минає…

  У поточному році на КП «Кам’янський водоканал» ДОР було скорочення рівня заборгованості  розрахунків споживачів за послуги з водоспоживання та водовідведення, розміру заборгованості та  повна відсутність поточної заборгованості за електроенергію…

 • НЕМОЖЛИВО УНИКНУТИ ОПЛАТИ ЗАБОРГОВАНОСТІ

  Останнім часом містом ширяться чутки щодо списання заборгованості за централізоване водопостачання та водовідведення абонентам КП «Камянський водоканал» ДОР». 

              Повідомляємо, що заборгованість населення перед КП «Кам’янський водоканал» ДОР» станом на 01 грудня поточного року становить 178 561 011 грн. Підприємство на протязі року подало 781 заяв про видання примусових судових наказів щодо стягнення заборгованості, відправлено 19 000 претензій боржникам, більше 459 абонентам було припинено послугу централізованого водовідвення до повного погашення заборгованості, з боржниками підприємства укладено 1441 договорів реструктуризації боргу. Зазначаємо, що КП «Кам’янський водоканал» ДОР» не припиняє свою діяльність, як юридична особа та надалі продовжить боротьбу з боржниками усіма доступними засобами, тому не вийде уникнути відповідальності по борговим зобов’язанням. Це добре знають ті, кому державною виконавчою службою було заблоковано банківські картки, списано грошові кошти з урахуванням штрафних санкцій та судових витрат, було призупинено надання послуг централізованого водопостачання та водовідведення.

              Повідомляємо, що переплата абонентів також не буде анульована.

              Ще раз звертаємось до абонентів з вимогою про сплату заборгованості, вчасно проводити розрахунки за листопад та грудень!

              Нагадуємо, що краще зустріти Новий Рік без боргів, ніж з арештованою банківською карткою чи з призупиненими послугами централізованого водопостачання та водовідведення.

 • ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ ЩОДО ВСТУПУ В ДІЮ НОВОГО ДОГОВОРУ

  На офіційному сайті нашого підприємства КП «Кам’янський водоканал» ДОР» https://mvk.dp.ua викладена інформація щодо припинення дії попередньо укладених договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення зі Споживачами з січня 2022 року.

 • І ЗНОВУ САМОВІЛЬНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ!...

  Небажання платити за комунальні послуги призводить заповзятливих громадян до ідеї самовільного підключення до централізованих мереж водопостачання. Але подібна сантехнічна авантюра одного разу може вилитися у великі проблеми та фінансові витрати.

 • Про припинення  дії попередньо укладених договорів на послуги з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення 

      У зв’язку зі зміною чинного законодавства України в сфері надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, зміною тарифів на дані послуги, введенням плати за абонентське обслуговування тощо, повідомляємо Вам про припинення дії попередньо укладених договорів зі Споживачами  з січня 2022 року.

 • ЗАЯВА ПРО ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ ДІЯЛЬНОСТІ

       Проектом передбачено реконструкцію системи аерації на комплексі з експлуатації очисних споруд каналізації лівого берега, за адресою: вул. Індустріальна, 30, м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.

 • Про публічну пропозицію (оферту)

  ПОВІДОМЛЕННЯ від 30.11.2021

  Про публічну пропозицію (оферту)

  КП « Кам'янський водоканал» ДОР» про укладання

  ПУБЛІЧНОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ ПРИЄДНАННЯ

  Про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення

 • З Днем Народження!

  Вітаємо колектив підприємства! З Днем Народження  - КП "Камянський водоканал"ДОР"!

 • НАГАДУЄМО! ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ПЕРЕДАЧІ ПОКАЗНИКІВ ЛІЧИЛЬНИКІВ

  Нагадуємо абонентам про необхідність регулярно, один раз на місяць, передавати показники в кінці місяца за поточний місяць, зручним для Вас способом, як це рекомендовано в Акті опломбування водоміра (лічильника). В особистому кабінеті, Telegram та Viber – вносіть 1 числом наступного місяца.

 • НЕЛЕГАЛЬНЕ КОРИСТУВАННЯ ВОДОЮ: В КОГО НАСПРАВДІ КРАДУТЬ ВОДУ?

  Несанкціоновано підключаючись до мереж водопостачання, крадії питної води не вбачають у своїх діях нічого кримінального, тому впевнені в безкарності. Однак, безоплатно користуючись водою, такі “споживачі” насправді крадуть воду у громади! До того ж, за викрадення питної води шляхом її самовільного використання в Кримінальному кодексі України передбачена ст.188 – 1.

 • ПОБАЧИЛИ ВІДКРИТИЙ ЛЮК АБО ВИТІК ВОДИ - ТЕЛЕФОНУЙТЕ

  Питання відкритих колодязів - один з найбільш актуальних. Жителі міста турбуються не тільки про поламані, але і про зовсім відсутні кришки на колодязях. Найчастіше їх крадуть і здають в пункти прийому металу.

  Як діяти в ситуації, щоб уникнути нещасних випадків, які можуть статися?

 • ПОДЯКА!

  Подяка за працю!

  Бригаді водопроводних мереж!

 • ПРЕТЕНЗІЙНО-ПОЗОВНА РОБОТА ПІДПРИЄМСТВА.

  КП «Кам’янський водоканал» ДОР» щоденно працює з користувачами які, порушуючи законодавство України, користуються послугами централізованого водопостачання чи централізованого водовідведення – безкоштовно.

  Більшість заяв до суду, звісно, стосується злісних боржників.

 • КАНАЛІЗАЦІЯ - НЕ СМІТНИК!

  КП «Кам’янський водоканал» ДОР» просить мешканців міста Кам’янське дотримуватись правил користування системою водовідведення та не перетворювати її у смітник.

  Останнім часом працівниками дільниці каналізаційної мережі було прочищено значна кількість каналізації, під час прочисток в каналізаційних трубах були виявлені засоби гігієни та ганчірки.

Сторінки