Новини
  • Дочірнє підприємство «КРИСТАЛ» знаходиться в стані припинення діяльності

        Дочірнє підприємство «КРИСТАЛ» комунального виробничого підприємства Кам’янської міської ради «Міськводоканал», ідентифікаційний код юридичної особи №37777259 знаходиться в стані припинення діяльності. Про що було опубліковано на офіційному сайті Міністерства Юстиції України.

        ДП «КРИСТАЛ» КВП КМР «Міськводоканал» займалося держповіркою водолічильників холодної води приватних та юридичних осіб, яке перестало виконувати свої функції, тому було прийняте рішення о ліквідації дочірнього підприємства.

  • Міськводоканал провів роботи на каналізаційних мережах в селищі Світлому

    На балансі КВП КМР «Міськводоканал», знаходиться 746,8 км водопровідних та 358,6 км каналізаційних мереж, які підприємство щодня обслуговує не тільки відповідно до затверджених планів, але і заявкам що надходять до аварійно-диспетчерської служби. Так, згідно з депутатського звернення, яке надійшло на адресу КВП КМР «Міськводоканал», з проханням провести роботи з прочищення каналізаційних мереж в селищі Світлому, бригаді ділянки по експлуатації мереж каналізації була поставлена ​​відповідна задача, яка ними була якісно виконана.

Сторінки