Новини
 • СТАБІЛЬНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ПРОПЛАТ АБОНЕНТІВ

  У час входу до «червоної зони» Міськводоканал продовжує безперебійно постачати у Ваші домівки воду, приймати та очищувати стічні води. Тим паче, що у боротьбі з коронавірусною інфекцією медики радять частіше мити руки з милом, що ефективно запобігає розповсюдженню віруса.

 • ДИСТАНЦІЙНА ОПЛАТА ПОСЛУГ

  Під час карантинних заходів, пов’язаних з COVID-19, все більше населення знаходиться дома та прагне не виходити на вулиці для зменшення кола спілкування та можливостей передачі вірусу.

 • НАГАДУЄМО ПРО НЕБЕЗПЕКУ COVID ТА ЗАХИСТНІ ЗАХОДИ

  Підприємством проводяться заходи дотримання профілактики небезпечного вірусу, відповідно до рекомендацій Міністерства Охорони Здоров’я України - ретельно дотримується режим дезінфекції всіх приміщень та місць контакту працівників, відвідувачів і клієнтів.

 • НАГАДУЄМО! ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ПЕРЕДАЧІ ПОКАЗНИКІВ ЛІЧИЛЬНИКІВ

  Нагадуємо абонентам про необхідність регулярно, один раз на місяць, передавати показники в кінці місяца за поточний місяць, зручним для Вас способом, як це рекомендовано в Акті опломбування водоміра (лічильника). В особистому кабінеті, Telegram та Viber – вносіть 1 числом наступного місяца.

 • ЛІЧИЛЬНИКИ ВОДИ!

  КП «Кам’янський водоканал» ДОР» нагадує споживачам послуг централізованого водопостачання м. Кам’янського про необхідність планових повірок лічильників та передачі їх показань щомісяця.

 • ЧОМУ ВАЖЛИВО СВОЄЧАСНО ОПЛАЧУВАТИ СПОЖИТУ ХОЛОДНУ ВОДУ?

  На жаль, не всі споживачі розуміють, до чого призводить накопичення боргу за спожиту холодну воду. На підготовку і транспортування води до крану підприємство витрачає кошти: покупку води, реагентів, ремонт мереж, оплату електричної енергії, заробітну плату працівників водоканалу та інше.

 • СТАБІЛЬНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ПРОПЛАТ АБОНЕНТІВ

  Згідно інформації МОЗ, з початку вересня, щоденно збільшується кількість тих, хто захворів на короновірус. Водночас Кам’янський водоканал продовжує безперебійно постачати у Ваші домівки холодну воду, приймати та очищувати стічні води.

 • Робота з боржниками

  У Кам’янському заборгованість споживачів за водопостачання та водовідведення— наразі вона становить мільйони гривень. Саме тому роботі з боржниками за надані послуги централізованого водопостачання та водовідведення на підприємстві приділяється особлива увага. Детальніше про методи боротьби зі злісними неплатниками розповіли інженери служби збуту.

 • ЯК ОПЛАТИТИ ПОСЛУГИ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

  Шановні споживачі! Нагадуємо, що оплачувати послуги водопостачання та водовідведення необхідно не пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим. Послуги оплачуються в безготівковій формі або готівкою. Плата вноситься на рахунок виконавця послуг відповідно до виставленого ним повідомлення про сплату послуг.

 • СПАРТАКІАДА - 2021

  Напередодні дня фізичної культури і спорту та дня міста, 03 вересня, на базі відпочинку «Веселка», смт. Курилівка, що належить водоканалу, відбулася спартакіада. Змагання проводились за ініціативою профспілкової організації та при підтримці адміністрації підприємства.

 • РОБОТА АВАРІЙНОЇ СЛУЖБИ В СЕРПНІ

  У СЕРПНІ 2021 РОКУ, В ЦЕНТРАЛІЗОВАНУ ДИСПЕТЧЕРСЬКУ СЛУЖБУ КАМ'ЯНСЬКОГО ВОДОКАНАЛУ НАДХОДИЛИ ЗАЯВКИ, ЯКІ БУЛИ ВИКОНАНО:

  213 заявок по мережах водопроводу;

  292 заявки по мережах водовідведення;

 • Аварійні роботи в сел. Романково

  31.08.2021 працівниками КП «Кам'янський водоканал» ДОР виявлено пошкодження трубопроводу невідомими особами вздовж мостового переходу по вул. Івана Франка. Зловмисники пошкодили чавунний водовід, який постачає воду до частини сел. Романкове. У зв'язку з аварійною ситуацією перекрито водопостачання на частину вулиць в районі 28 школи. Наразі проводяться роботи по виявленню всіх пошкоджених ділянок водопроводу та після цього почнеться відновлювальні роботи на водогоні.

 • ПОБАЧИЛИ ВІДКРИТИЙ ЛЮК АБО ВИТІК ВОДИ - ТЕЛЕФОНУЙТЕ

  Питання відкритих колодязів - один з найбільш актуальних. Жителі міста турбуються не тільки про поламані, але і про зовсім відсутні кришки на колодязях. Найчастіше їх крадуть і здають в пункти прийому металу.

 • НАГАДУЄМО! ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ПЕРЕДАЧІ ПОКАЗНИКІВ ЛІЧИЛЬНИКІВ

  Нагадуємо абонентам про необхідність регулярно, один раз на місяць, передавати показники в кінці місяца за поточний місяць, зручним для Вас способом, як це рекомендовано в Акті опломбування водоміра (лічильника). В особистому кабінеті, Telegram та Viber – вносіть 1 числом наступного місяца.

 • КАНАЛІЗАЦІЯ - НЕ СМІТНИК!

       КП «Кам’янський водоканал» ДОР» просить мешканців міста Кам’янське дотримуватись правил користування системою водовідведення та не перетворювати її у смітник.

       Останнім часом працівниками дільниці каналізаційної мережі було прочищено значна кількість каналізації, під час прочисток в каналізаційних трубах були виявлені засоби гігієни та ганчірки.

Сторінки