Міськводоканал провів відкриті обговорення намірів встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2020 рік.

Міськводоканал провів відкриті обговорення намірів встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2020 рік.

В залі засідань КВП КМР «Міськводоканал», 29 травня, відбулися відкриті обговорення намірів встановлення тарифів  на послуги  з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2020 рік.

 

Для участі в відкритому обговоренні зареєструвалося 52 особи (один з яких відмовився від підпису).

В обговоренні намірів встановлення тарифів взяли участь:

Перший заступник генерального директора КВП КМР «Міськводоканал» Наталія Лисак;

Директор з економіки КВП КМР «Міськводоканал» Сергій Васілішин;

Начальник відділу організаційного забезпечення житлової сфери та сприяння діяльності ОСББ Кам`янської міської ради Тетяна Калімасова

Для подальшої роботи засідання, головою громадських зборів одноголосно обрали Сергія Васілішина, а секретарем громадських обговорень, начальника планово-економічного відділу КВП КМР «Міськводоканал» Вікторію Понізову.


 

З доповіддю, щодо обумовленості змінення тарифів на послуги централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, до присутніх звернувся Сергій Васілішин, який доповів про намір встановлення тарифів з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2020 рік.

 

15 травня 2019 року на офіційному веб-сайті www.mvk.dp.ua, КВП КМР «Міськводоканал» оприлюднили повідомлення про наміри встановлення нових тарифів  на послуги  централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2020 рік з метою отримання зауважень та пропозицій, які приймалися до 25 травня 2019 року. Сергій Васілішин повідомив, що протягом визначеного терміну ніяких пропозицій, зауважень не надійшло.

 

Необхідність встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення виникла через надзвичайну залежність підприємства від вартості електроенергії, у зв’язку зі змінами обсягів та ціни покупної води, зростанням цін на реагенти (в т.ч. хлор).

Таким чином, приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня – є необхідним заходом для належного функціонування нашого підприємства, яке забезпечує мешканців міста холодною (питною) водою.

 

При цьому встановлення економічно обґрунтованих тарифів  на послуги  на централізоване водопостачання та  централізоване водовідведення на рівні, що покриває всі витрати в собівартості цих послуг, є вимогою чинного законодавства України (Закони України «Про ціни та ціноутворення», «Про питну воду та питне водопостачання», «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг»). Відкриті обговорення, проведені на засадах гласності та відкритості, вважаються такими, що відбулися.

 

Протокол відкритого обговорення додається.

Розповісти: