Міськводоканал привітав працівників з Днем Конституції

Міськводоканал привітав працівників з Днем Конституції

 

В залі засідань КВП КМР «Міськводоканал» відбулося урочисте зібрання, присвячене загальнодержавному святу Дню Конституції України.

В засіданні колективу підприємства взяв участь генеральний директор КВП КМР» Міськводоканал Олександр Плахотнік, звернувшись до зібрання з вітальним словом.

«Конституція прийнята в 1996 році– стала одним з важливих кроків нашої молодої країни в становленні державності. В головному Законі країни прописані основні положення та засади її розвитку та життя громадян, які визначають взаємодію всіх гілок влади, законодавства та сфер суспільного життя. За більше ніж два десятка років  відбулося чимало змін в житті нашого народу та приорітетах розвитку України. Конституція продовжує спрямовувати шлях України в майбутнє, а дотримання її норм  святий обов`язок кожного з нас. Конституція – фундамент держави, в якому закладені аспекти відповідальності та прав і свобод громадян нашої країни»,– зазначив Олександр Плахотнік.

В ході засідання, Олександр Плахотнік, нагородив подяками від міського голови Кам`янського Андрія Білоусова провідного інженера з охорони навколишнього середовища відділу екології та екологічного контролю Наталію Мітрофанову та провідного інженера з промисловості відділу з реалізації послуг юридичним особам Зою Данільченко за сумлінну працю спрямовану на забезпечення природохоронного законодавства та виконання службових обов`язків на високому професійному рівні.

 

Розповісти: