МІСЬКВОДОКАНАЛ ПРОВІВ ВІДКРИТІ ОБГОВОРЕННЯ НАМІРІВ КОРИГУВАННЯ ТАРИФІВ НА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ НА 2019 РІК

МІСЬКВОДОКАНАЛ ПРОВІВ ВІДКРИТІ ОБГОВОРЕННЯ НАМІРІВ КОРИГУВАННЯ ТАРИФІВ НА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ НА 2019 РІК

В залі засідань КВП КМР «Міськводоканал» 22 липня відбулися відкриті обговорення намірів встановлення тарифів з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2019 рік.

Для участі в відкритому обговоренні зареєструвалося ___ особи.

В обговоренні проекту НКРЕКП взяли участь:

Генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал» Наталія Лисак;

Директор з економіки КВП КМР «Міськводоканал» Сергій Васілішин;

Заступник директора департаменту економічного розвитку Кам’янської міської ради Скакун Олександр Іванович;

Начальник відділу організаційного забезпечення житлової сфери та сприяння діяльності ОСББ Кам`янської міської ради Тетяна Калімасова.

Для подальшої роботи засідання, головою обговорень одноголосно обрано Сергія Васілішина, а секретарем, начальника планово-економічного відділу КВП КМР «Міськводоканал» Вікторію Понізову.

З доповіддю, щодо обумовленості змінення тарифів на послуги централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, до присутніх звернувся Сергій Васілішин, який доповів про намір встановлення тарифів з послуг централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2019 рік.

Необхідність встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення виникла через надзвичайну залежність підприємства від вартості електроенергії, у зв’язку зі змінами обсягів та ціни покупної води, зростанням цін на реагенти (в т.ч. хлор).

Таким чином, приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня – є необхідним заходом для належного функціонування нашого підприємства, яке забезпечує мешканців міста холодною (питною) водою.

12 липня 2019 року на офіційному веб-сайті www.mvk.dp.ua, КВП КМР «Міськводоканал» оприлюднили повідомлення про наміри встановлення нових тарифів  на послуги  централізованого  водопостачання та централізованого водовідведення на 2019 рік з метою отримання зауважень та пропозицій, які приймалися до 21 липня 2019 року. Сергій Васілішин повідомив, що протягом визначеного терміну ніяких пропозицій, зауважень не надійшло.

При цьому встановлення економічно обґрунтованих тарифів на централізоване водопостачання та  централізоване водовідведення на рівні, що покриває всі витрати в собівартості цих послуг, є вимогою чинного законодавства України (Закони України «Про ціни та ціноутворення», «Про питну воду та питне водопостачання», «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг»). Відкриті обговорення проекту НКРЕКП, щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в 2019 році. проведені на засадах гласності та відкритості, вважаються такими, що відбулися.

Розповісти: