Обговорення проекту Постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КП «Кам’янський водоканал» ДОР» на 2021 рік»

Обговорення проекту Постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КП «Кам’янський водоканал» ДОР» на 2021 рік»

     Відповідно до вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг  від 14.09.2017 року  № 1131, КП «Кам’янський водоканал» ДОР» розроблена інвестиційна програма підприємства на 2021рік.   

          На виконання Постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»,  КП «Кам’янський водоканал» ДОР» повідомляє про намір провести  обговорення проекту Постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства «Кам’янський міськводоканал» Дніпропетровської обласної ради» на 2021 рік» 8 грудня 2020р. о 11-00 год.  в онлайн-форматі з використанням програмного забезпечення ZOOM.

Проект постанови опубліковано на офіційному веб-сайті НКРЕКП http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2020/pr_328/pr_328-2020.pdf

 

            Пропозиції та зауваження просимо надсилати на електронну адресу КП «Кам’янський водоканал» ДОР» mail@mvk.dp.ua або письмово на адресу: м. Кам’янське, вул. Широка, буд.16, в термін до 07 грудня 2020 року.

 

Для участі в обговоренні у заявці для ідентифікації юридичної або фізичної особи необхідно вказати П.І.Б учасника, назву юридичної особи (у разі, якщо учасник представляє юридичну особу) та адресу електронної пошти, на яку КП "Кам’янський водоканал" ДОР", після підтвердження реєстрації учасника, надіслано інформацію з посиланням на онлайн відкрите обговорення (відкрите слухання). Для участі на персональному комп’ютері або на смартфоні учасника повинно бути встановлено та налаштовано програмне забезпечення ZOOM.

Розповісти: