ЧОМУ РАПТОВО В ПОМЕШКАННІ МОЖЕ ЗНИКНУТИ ВОДА?

ЧОМУ РАПТОВО В ПОМЕШКАННІ МОЖЕ ЗНИКНУТИ ВОДА?

Щодня, спілкуючись з абонентами, було помічено, що причини раптового зникнення води не зовсім зрозумілі для мешканців. Найрозповсюдженіша думка, – нібито КП «Кам’янський водоканал» ДОР» спеціально відключив водопостачання, ще й без попередження. Проте, все зовсім не так.

Централізоване водопостачання – безперервний цілодобовий процес. Питна вода з Аульського водогону подається в місто 24/7. Локальне тимчасове відключення водопостачання відбувається під час проведення планових ремонтних робіт, про які ми завжди попереджаємо завчасно.

З огляду на масштаб Кам’янського, мережа міських трубопроводів має розгалужену структуру. Водогони здебільшого зношені, тому часто трапляються аварії. Через витік падає тиск і вода може зникнути.

Про аварійні ситуації ми дізнаємося саме від абонентів. На жаль, часто інформація до нас надходить не в першу чергу, або в той момент, коли бригади працюють на іншому об’єкті.

Прибувши на місце, працівники, перш за все знаходять найближчу засувку і перекривають воду, щоб припинити витік. На цей момент вода вже певний час може бути відсутньою в кранах споживачів. Потім оцінюють ситуацію, намічають план і приступають до роботи.

Окрім усунення витоків, інші види аварійних ремонтів теж потребують перекриття води, коли того вимагає ситуація.

В будь-якому випадку аварію обов’язково буде ліквідовано, та абонентам відновлено водопостачання!

Розповісти: