Виконання Інвестиційної програми

Виконання Інвестиційної програми

Підприємство почало реалізацію інвестиційної програми заміні трубопроводу по вул. Сурська.

Першочерговою метою КП «Кам’янський водоканал» ДОР» стала реконструкція самопливного водогону, який проходить по вулиці Сурська та з’єднує водопровідну насосну станцію по вул. Лохвицька з водопровідною насосною станцію по вул. 9 Травня. Яка відповідає за водопостачання центральної частини міста. Особлива складність робіт полягає в тому, що водогін проходить під залізничними коліями та пролягає на значній глибині.

Всього планується замінити 570 метрів відрізку водогону. На теперішній час вже виконано робіт по заміні близько 200 м.

«Роботи проводяться шляхом санації пластиковою трубою діаметром 630 мм в металеву 920 мм. Дана практика дозволяє додатково захистити пластикову трубу від впливу зовнішніх факторів та значно скоротити термін ремонтних робіт» - зазначив Олександр Яровой, технічний директор підприємства.

«Впродовж деяких років підприємству не вдавалося на 100% виконати програму із-за браку фінансування. Так, реконструкція водогону по вул. Лохвицького була завершена лише в 2020 році, хоча вона була в інвестиційних програмах 2018-2019 років. Ми знайшли кошти для реалізації програми по вул.Сурська. В цей складний період карантинних заходів КП «Кам’янський водоканал» ДОР» повинен впоратися з виконанням інвестиційної програми. В короткі терміни програма буде реалізована, в цьому ми впевнені» - зазначив генеральний директор Антон Полюлях.

Без регулярних платежів і належного фінансування, підприємство не в змозі ефективно проводити модернізацію!

Нагадуємо, що своєчасна заміна водопровідних та каналізаційних мереж міста повністю залежить від стабільної щомісячної оплати абонентів!

Розповісти: