Відбулося відкриття ЦНАП Дніпровського та Південного районів міста

Відбулося відкриття ЦНАП Дніпровського та Південного районів міста

09 червня 2016 року відбулося відкриття двох додаткових філій Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) на території Дніпровського і Південного районів міста.


У відкритті філій взяли участь заступник голови облдержадміністрації Володимир Юрченко, міський голова Кам'янського Андрій Білоусов, а також участь взяли начальник управління обласної державної міграційної служби Сергій Калініченко, перший віце-мер Кам'янського Олександр Плахотник, депутат облради Олена Плахотник та керівники районних адміністрацій міста.


Після відкриття Дніпровської філії, міський голова Андрій Білоусов дав інтерв'ю: - «Після відкриття міського Центру надання адміністративних послуг на проспекті Василя Стуса (колишньому Комсомольському) було прийнято рішення зробити такі послуги ще більш зручними для жителів інших районів міста відкривши дві додаткових філії на Лівобережному та Соцгородському районах. В першу чергу це зроблено для зручності, де кожен житель міста зможе отримувати адмінпослугу в тому районі, в якому він живе, не витративши свій особистий час на поїздки. Також такий крок дасть можливість розвантажити роботу центрального Центру надання адміністративних послуг».


Побувавши сьогодні на центральному ЦНАП та відкритті двох філій Дніпровського і Південного районів, заступник губернатора Володимир Юрченко високо відзначив роботу Єдиної диспетчерської служби. «Це дійсно вражає. Саме так і повинні працювати органи місцевого самоврядування. Такі Центри забезпечують комфорт для городян надаючи до 160 адміністративних послуг, і їх кількість постійно зростає і вдосконалюється. В онлайн режимі можна побачити роботу всіх комунальних служб міста. При цьому заява про ту чи іншу проблему знімається лише після того, як сам заявник підтвердить, що його проблема була вирішена» - прокоментував Юрченко.


Впровадження принципу «універсаму послуг» забезпечує можливість отримання послуг та консультацій різноманітних органів і підприємств в одному приміщені у зручний для мешканців міста час. Документи приймаються через незалежного адміністратора. Здійснюється контроль за чітко встановленими термінами надання послуг. Умови обслуговування та перебування у приміщені центру та філій орієнтовані на клієнтів. Центр надання адміністративних послуг – це перший крок на великому шляху, і ми впевнені, що спільними зусиллями, завдяки нашій праці та відгукам споживачів комунальних послуг, можливо створити якісну та, головне, зручну для громади систему надання муніципальних послуг.


Центр надання адміністративних послуг надає великий перелік послуг населенню, одним з яких є надання інформаційних послуг пов'язаних з наданням послуг централізованого водопостачання та водовідведення які надає місту КВП ДМР «Міськводоканал». Представники Міськводоканалу ведуть прийом споживачів згідно графіку роботи ЦНАП. Прийшовши в ЦНАП, споживач послуг – абонент, може отримати консультацію на тому інформаційному рівні, якби він прийшов в одну з філій КВП ДМР «Міськводоканал».


Для нас це дуже важливо, щоб населенню міста було зручно звертатися до нас, - таким чином ми ще ближче стаємо до народу.


Адреса та часи прийому:


Центральний ЦНАП

пр. Василя Стуса, 10/12

понеділок, середа, п’ятниця

8:00 – 17:00

вівторок, четвер

8:00 – 20:00

субота

8:00 – 16:00

ЦНАП – Дніпровська філія

пр. Перемоги, 63

понеділок - четвер

8:00 – 17:00

п’ятниця

8:00 – 16:00

ЦНАП – Південна філія

вул. Затишна, 3

понеділок - четвер

8:00 – 17:00

п’ятниця

8:00 – 16:00

ЦНАП працює без перерв


CALL-центр

(05692) 26150, 27303


dozvildndz@ukr.net

http://dndz.gov.ua

Розповісти: