На обласному селекторному засіданні комунальні служби міст області відзвітувалися про виконання робіт щодо підготовки до осінньо-зимового періоду 2017 - 2018 рр.

На обласному селекторному засіданні комунальні служби міст області відзвітувалися про виконання робіт щодо підготовки до осінньо-зимового періоду 2017 - 2018 рр.

Питання підготовки комунальної сфери до осінньо-зимового періоду 2017 - 2018 років знаходиться на особистому контролі заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Пруцакова Володимира Володимировича, тому 07 липня 2017 року він особисто провів селекторну нараду у якій представники житлово-комунальних служб області відзвітувалися про хід виконаних робіт.

Наряду з усіма представниками ЖКГ про хід своїх робіт звітувався Міськводоканал міста Кам’янське. Станом на 05 липня комунальне підприємство «Міськводоканал» виконав ремонтні роботи водопровідно-каналізаційних мереж та споруд, будівель, покрівель, електричного механічного обладнання з загальним відсотком підготовки, що складає – 37,7%. В порівнянні з іншими водоканалами області, - це один із найкращих показників.

А 12 липня під головуванням Кам'янського міського голови Андрія Білоусова пройшло засідання міського штабу, де також обговорювалися питання підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Міський голова зазначив, що від якості виконаних в літній період робіт залежить весь майбутній опалювальний сезон. Мер також зупинився на проблемних питаннях та першочергові завдання.

У доповідях брали участь представники комунальних підприємств: «Тепломережа», «Міськводоканал», «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду», а також керівники департаментів міської ради з гуманітарних питань, охорони здоров'я та соціальної політики.

Підводячи підсумки наради, міський голова Андрій Білоусов доручив своєму першому заступнику Олександру Чернишову контролювати процес підготовки до зими об'єктів ЖКГ міста та раз на тиждень проводити наради в подібному форматі.

 

Нагадуємо, що стан підготовки житлово-комунальної господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років в значній мірі буде залежати від розрахунків споживачів за надані їм послуги. 

Розповісти: