Міськводоканал провів роботи на каналізаційних мережах музичної школи №5

Міськводоканал провів роботи на каналізаційних мережах музичної школи №5

Заявка про засмічення каналізаційної мережі по вулиці Медична 3а, надійшла в аварійно-диспетчерську службу КВП КМР «Міськводоканал» 4 вересня о 08:15. від музичної школи №5.

Бригада ділянки з експлуатації мереж каналізації, виїхала на місце аварії та розпочала ремонтно-відновлювальні роботи.

«За вказаною адресою проведені роботи з прочищення 30 метрів прольоту між колодязних каналізаційних труб ДУ200. Глибина колодязя складає 2.20. Роботи якісно і швидко виконали впродовж двох годин», – повідомив майстер бригади мереж каналізації Микола Шуляк

(Причина даної аварійної ситуації в недбайливому ставленні мешканців міста до системи каналізації до якої потрапили побутові відходи через що і сталося засмічення каналізаційних труб. Після проведених робіт з учнями та колективом музичної школи, майстром бригади проведена роз’яснювальна бесіда, за правилами користування каналізаційними мережами).

За усунення аварійної ситуації системи водовідведення музичної школи, за відповідальне та добросовісне ставлення до справи, на адресу Міськводоканалу, адміністрація та колектив дитячої музичної школи на чолі з директором КПСМНЗ «ДМШ №5» КМР, Федченко Т.П. - направлено лист подяки.

Щиро дякуємо бригаді за сумлінну самовіддану працю!

Розповісти: