Міськводоканал – робоча сім`я назавжди

Міськводоканал – робоча сім`я назавжди

Василь Акименко, прийшов на роботу в міськводоканал в свій 31 річний день народження – 9 березня. До цього часу хлопець завершив навчання в Сінівському професійно-технічному училищі, що на Сумщині, за спеціальністю тракторист. Після служби в збройних силах, Василь пропрацював десять років в Управлінні механізації будівництва, де отримав другу спеціальність екскаваторника. Впродовж останніх двадцяти п’яти років Василь Іванович Акименко, успішно працює на підприємстві, де він став майстром своєї справи та поважною людиною в колективі.

«В міськводоканалі, із багатьма своїми товаришами я працюю пліч о пліч впродовж не одного десятка років. Ми стали однією сім`єю, де кожен підтримує один одного в роботі та житті. Особливо хочу відзначити керівництво підприємства, яке створює гідні умови і можливості для нашої роботи. Бажаю підприємству успішного розвитку, стабільної роботи», – зазначив Василь Акименко.

Цими днями виповнюється 25 років, як Василь Іванович Акименко безперервно працює на Міськводоканалі.

Чверть століття роботи на підприємстві стали для Василя Акименка часом плідної праці, здобуттям високого професійного досвіду. Василь Іванович Акименко – машиніст екскаватору автотранспортного цеху, висококласний спеціаліст підприємства. Високий професіоналізм та добра вдача працівника, викликають повагу його бригади. Відмінна робота та професіоналізм Василя Івановича Акименка, неодноразово відзначалися преміями, грамотами та подяками від керівництва підприємства, цінними подарунками.

З нагоди 25-ти річчя роботи на Міськводоканалі та Днем народження, керівництво підприємства разом із профспілковим комітетом та колективом вітають Василя Івановича з важливими датами в його житті.

Від душі бажаємо здоров`я, довгих років життя, благополуччя Вам та Вашим близьким. Гарного настрою і успіхів Вам у всіх справах та задумах.

Розповісти: