Початок поливного сезону

Початок поливного сезону

Поливний сезон в місті Кам’янське починається з 01 травня і закінчується 31 серпня 2018 року.

Використання жителями міста холодної води для поливу має проводитися з 22:00 години вечора до 5:00 години ранку.

У разі, якщо у вас відсутній прилад обліку води, розрахунок за полив проводиться виходячи з площі ділянки (під садом, під городом) зазначеному в технічному паспорті БТІ.

 

Вартість поливу 1 сотки (100 кв.м) в приватному секторі становить 136,08 грн. за один календарний місяць.

Вартість поливу 1 сотки (100 кв.м) в державному секторі (багатоквартирні будинки) становить 144,72 грн. за один календарний місяць.

 

Також, повідомляємо, що використання води для миття автотранспорту, є платною послугою.

Мийка автомобіля в приватному секторі становить 30,43 грн. за один календарний місяць.

Мийка автомобіля в державному секторі (багатоквартирні будинки) становить 32,36 грн. за один календарний місяць.

 

Якщо власник приватного будинку користується послугою централізованого водовідведення (каналізацією), ми рекомендуємо встановити додатковий прилад обліку, який буде враховувати виключно обсяг води використаної для поливу.

 

Надання пільги на додаткові послуги (миття машин, полив присадибних ділянок, утримання домашніх тварин, ведення підприємницької діяльності), які безпосередньо не використовуються для задоволення санітарно-побутових потреб населення, чинним законодавством не передбачено (див. лист Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 28.05.01р. №9/1-336).

 

У разі необхідності використання холодної води для поливу прибудинкової території, зелених насаджень, газонів, або для миття автотранспорту, жителі багатоквартирних будинків повинні звернутися в житлово-експлуатаційні організації, які їх обслуговують, для установки приладів обліку в підвальних приміщеннях.

 

За несанкціоноване використання питної води, чинним законодавством, передбачено значні штрафні санкції.

Розповісти: