Вдячність лікарів

Вдячність лікарів

Начальник поліклініки м. Кам`янське «ТВО МВС України по Дніпропетровській області», Любов Загора, направила лист подяки керівництву КВП КМР «Міськводоканалу» та працівникам підприємства: начальнику з експлуатації мереж каналізації Леоніду Боріку та майстру бригади слюсарів Миколі Шуляку за своєчасну та якісно виконану роботу з ремонту каналізаційної системи.

Заявка про проблему на мережах каналізації по вулиці Павловський, 97, надійшла в аварійно-диспетчерську службу міськводоканалу 26 квітня від Державної установи «Територіального медичного об`єднання МВС України по Дніпропетровській області».

За вказаною адресою, того ж дня, бригадою мереж каналізації, якісно та за максимально короткий час, виконані необхідні аварійно-ремонтні роботи. Замінено пошкоджений каналізаційний колектор Д-150, проведені роботи з прочищення 150 метрів труб мережі каналізації та чотирьох колодязів. Водопостачання холодної води до медичної установи поновлено.

Бригади мереж водопроводу та каналізації КВП КМР «Міськводоканал» – завжди своєчасно реагують на отриманні звернення, та максимально швидко виконують роботи з  ліквідації аварій в місті.

Дякуємо, бригаді мереж каналізації міськводоканалу за сумлінну та самовіддану працю!

Розповісти: