На базі відпочинку «Веселка» відбулася щорічна спартакіада

На базі відпочинку «Веселка» відбулася щорічна спартакіада

З нагоди дня фізичної культури і спорту, в суботу 1 вересня, на базі відпочинку «Веселка», смт. Курилівка, що належить КВП КМР «Міськводоканал», відбулася спартакіада.

Спортсмени-водоканальці урочисто вишукалися перед початком проведення спартакіади.

В програму змагань увійшли такі види спорту: пляжний волейбол, настільний теніс, шашки, доміно, перетягування каната, амреслінг. Разом з дорослими до турбази приїхали діти учасників змагань та вболівальники. На всіх спортивних майданчиках тривала напружена боротьба за перемогу. Незалежно від результатів змагань спартакіади, колектив підприємства в котре продемонстрував єднання, командний дух, та популяризацію здорового способу життя.

За ініціативою і підтримкою  адміністрації та профспілкового комітету КВП КМР «Міськводоканал», вже впродовж багатьох років проведення спартакіади на базі відпочинку «Веселка» стали для працівників підприємства справжнім святом, доброю традицією, яка згуртовує колектив та дозволяє кожному учаснику отримати позитивний заряд бадьорості від активного відпочинку.

Всі учасники змагань разом із вболівальниками вдячні організаторам спартакіади: адміністрації та профспілковому комітету підприємства за велику увагу, яка постійно приділяється фізкультурно-масової роботі та масу приємних вражень під час спортивних змагань, відпочинку на природі, спілкуванню та гарно проведеному часу.

За підсумками спартакіади були визначені переможці, яких відзначать почесними грамотами.

Розповісти: