Пам`ятаємо, сумуємо…

Пам`ятаємо, сумуємо…

29 січня 2019 року на 69 році життя раптово помер Євген Іванович Шєльдяєв.

Кращі роки свого трудового життя Євген Іванович присвятив «Міськводоканалу», працював з великою віддачею, успішно виконуючи виробничі завдання. З 1992–2005 – начальник КНС, згодом у 2005-2012– начальник мережі каналізації та напірних колекторів КВП КМР «Міськводоканал». Про таких як Євген Іванович говорять: «Комунальник з великої літери».

Впродовж всього часу своєї роботи на «Міськводоканалі», Євген Іванович Шєльдяєв, виховав не одне покоління грамотних фахівців, які дотепер працюють на підприємстві. Всі кому довелося працювати з Євгеном Івановичем, згадують його як життєрадісну, чуйну людину, яка завжди прийде на допомогу людям словом і справою, висококласного спеціаліста своєї справи, вмілого керівника та відмінного організатора.

Адміністрація КВП КМР «Міськводоканал», профспілковий комітет та колектив підприємства, висловлюють співчуття рідним та близьким Євгена Івановича. Світла пам`ять про гарну людину, наставника, висококласного фахівця та вмілого господарника – назавжди лишиться в серцях працівників підприємства.

Розповісти: