Співробітники охоронної фірми «Цитадель» затримали зловмисника на «Міськводоканалі»

Співробітники охоронної фірми «Цитадель» затримали зловмисника на «Міськводоканалі»

10 березня в 15.20 на пульт централізованого спостереження охоронної компанії ОК «Цитадель» надійшла інформація спрацювання тривожної кнопки з охоронюваного стратегічного об'єкта КВП КМР «Міськводоканалу» по вул. Лохвицького. Дана інформація негайно диспетчером була передана охоронцям групи швидкого реагування ОК «Цитадель».

На місце події наряд охоронної компанії «Цитадель» прибув протягом п'яти хвилин і разом з працівниками Кам'янського відділу поліції був затриманий місцевий житель громадянин «Г», який перебуваючи в нетверезому стані розбив скло одного з приміщень зазначеного об'єкта. За даним фактом співробітниками Кам'янського відділу поліції зібрано первинний матеріал (ЕО Кам'янської ОП від 10.03.2019 №4587) та складено протокол про адміністративне правопорушення.

Охоронна компанія ОК «Цитадель» продовжує тісний контакт з працівниками поліції Кам'янського відділу поліції по боротьбі зі злочинністю в нашому місті.

Адміністрація КВП КМР «Міськводоканал» висловлює подяку «Охоронній компанії «Цитадель» за своєчасне реагування та професіоналізм під час виконання службових обов‘язків.

Розповісти: