З Днем вишиванки!

З Днем вишиванки!

Вітаю з прекрасним святом української культури – Днем вишиванки!

В культурі кожного народу – є символи, які відображають національну традицію, особливий колорит держави. Вишиванка – найбільш яскравий приклад цього твердження, бо символізує високу духовність та відображає дивовижну красу візерунків і кольорів.

Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже свято вірили, що вона захищає від усього злого та є важливим оберегом людини, спрямовуючи життєвий шлях нашого народу.

Вишиванка – українська національна святиня і безцінна реліквія. У вишитій сорочці поєдналися споконвічні цінності нашого народу, завдяки неповторному орнаменту, різним кольорам і візерунку, що ідентифікують духовне багатство та самобутність, високу мудрість і традиційний зв’язок поколінь, пробуджує високі патріотичні почуття та найкращі людські прагнення.

В цей день разом із громадянами нашої країни, люди багатьох країн світу долучаються до вшанування самобутнього символу української душі.

Сила культурної спадщини, що зберігаються впродовж тисячоліть – єднає український народ в лихі та добрі часи, надаючи нам сили для плідної праці та боротьби. Нехай разом із своїм неповторним, барвистим символом розквітає Україна! Мирного неба, добра та благополуччя кожній родині, чудового настрою та різнобарвних вражень!

Генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал»                    Олександр Плахотнік

Розповісти: