Стабільне водопостачання залежить від проплат абонентів

Стабільне водопостачання залежить від проплат абонентів

У цей непростий час Міськводоканал продовжує безперебійно постачати у ваші домівки якісну питну воду, приймати та очищувати стічні води. Тим паче, що у боротьбі з коронавірусною інфекцією медики радять частіше мити руки з милом, що ефективно запобігає розповсюдженню віруса.

Наше підприємство має безперервний виробничий технологічний процес. На сьогодні усі підрозділи працюють у штатному режимі. У нинішній епідеміологічній обстановці ми не можемо допустити ніяких збоїв. Але на забезпечення усіх процесів з постачання питної води, очищення стоків, ремонту мереж та обслуговування обладнання потрібні кошти, єдиним джерелом яких є платежі населення за комунальні послуги.

Тому, якщо підприємство не отримуватиме грошей, які зазвичай абоненти щомісяця сплачують, нам буде вкрай складно надавати якісні та вчасні послуги з водопостачання та водовідведення, які завжди - і особливо в умовах нинішньої ситуації - є життєво необхідними для усіх мешканців міста!

Для того, аби оплатити послуги, не потрібно виходити з дому та наражати себе на небезпеку! Це можна зробити дистанційно, з наведених нижче способів:

      - в кабінеті користувача на нашому сайті – mvk.dp.ua (без комісії)

      - за допомогою банківської картки через сайт або мобільний додаток відповідного банку;

      - через термінали фінансових установ.

Просимо молодь допомогти сплатити онлайн мешканцям похилого віку (сусідам, батькам), які не мають досвіду таких сплат.

Закликаємо вас у цій нелегкій ситуації бути відповідальними, адже від вашого платежу залежить безперебійне водопостачання!

Розповісти: