Вітаємо з Першотравнем!

Вітаємо з Першотравнем!

Перше травня в Україні, впродовж багатьох десятиліть відзначається як свято праці, миру та весни. Традиційно це – день солідарності та підтримки трудящих всього світу в праві працювати та мирно жити в своїй країні на вільній землі.

Праця – головна умова повноцінного людського життя. Робота не тільки годує та забезпечує необхідні матеріальні потреби. Робота – це головний стрижень людини та громадянина, яка визначає впевненість у завтрашньому дні, радість та задоволення, сприяє вдосконаленню особистості та саморозвитку.

 Працівникам КП «Кам`янський водоканал» ДОР» бажаємо професійних звершень, здобутків та успіхів в необхідній людям повсякденній роботі. Сьогодні підприємство переживає певні труднощі, але ми знаємо, що з часом все налагодиться. Прекрасний травень надихатиме нас наснагою та впевненістю у власних силах, неодмінно покращуючи життя навколо нас.

Зичимо вам, здоров`я, весняного тепла і оптимізму! Першотравневі свята принесуть вашим родинам радість і задоволення! Добра, миру та благополуччя!

Адміністрація КП «Кам`янський водоканал» ДОР»

Розповісти: