ВІДБУЛОСЯ ОНЛАЙН ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ПОСТАНОВИ НКРЕКП

ВІДБУЛОСЯ ОНЛАЙН ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ПОСТАНОВИ НКРЕКП

В онлайн режимі 03 грудня 2020 відбулися обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2021рік.

 

 В обговоренні проекту НКРЕКП взяли участь:

 

-        Заступник начальника відділу НКРЕКП у Дніпропетровській області Любінецька Юлія Володимирівна;

-        Заступник голови обласної ради по виконавчому апарату – начальник управління стратегічного планування та комунальної власності Тюрін Володимир Юрійович;

-        Генеральний директор КП «Кам’янський водоканал» ДОР» Полюлях Антон Анатолійович

-        Директор з економіки КП «Кам`янський водоканал» ДОР» Скрипаль Андрій Леонідович;

-        Секретар відкритого обговорення, начальник відділу економіки та праці КП «Кам`янський водоканал» ДОР» Пластамак Тетяна Валентинівна. 

З доповіддю, щодо обумовленості встановлення тарифів на послуги централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, до присутніх звернулася голова обговорень Любінецька Юлія Володимирівна, яка доповіла про наміри встановлення тарифів з послуг централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2021 рік.

Необхідність встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення виникла через надзвичайну залежність підприємства від зростання вартості електроенергії, об’ємів та вартості покупної води, зростання ціни на реагенти та інше.

При цьому встановлення економічно обґрунтованих тарифів на централізоване водопостачання та  централізоване водовідведення на рівні, що покриває всі витрати в собівартості цих послуг, є вимогою чинного законодавства України (Закони України «Про ціни та ціноутворення», «Про питну воду та питне водопостачання», «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг»).

       Відкриті обговорення проекту НКРЕКП, «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2021рік проведені на засадах гласності та відкритості, вважаються такими, що відбулися.

 

       Протокол відкритого обговорення «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2021рік.

 

Розповісти: