ЗАМІНА ТРУБОПРОВОДА ПО ВУЛ. ЛЕСІ УКРАЇНКИ

ЗАМІНА ТРУБОПРОВОДА ПО ВУЛ. ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Незважаючи на погодні умови, робота бригад КП «Кам’янський водоканал» ДОР» не зупиняється і взимку, робітники виконують роботи по заміні 45 метрів стальної водопровідної труби на пластикову ПВХ Ду63.

«Прокладені нові поліетиленові труби, не піддаються корозії та мають більш тривалий термін експлуатації. Заміна старого водогону на пластик дозволить уникнути аварійних ситуацій, та строк служби пластикових труб складатиме близько 50 років», – прокоментував технічний директор водоканалу Олександр Яровой.

«Оновлення ділянки водопроводу здійснюється силами підприємства. Водопровід на цій ділянці був аварійним і останнім часом мешканці вулиці скаржилися на постійні пориви труби. Враховуючи прохання людей, прийнято рішення щодо проведення ремонтних робіт цієї ділянки водогону» – зазначив начальник дільниці з експлуатації мереж водопроводу Ігор Лавриненко.

Завершити роботи, з подальшим підключенням абонентів приватного сектора, планується найближчим часом.

Адміністрація КП «Кам’янський водоканал» ДОР», закликає мешканців Кам’янського своєчасно проводити оплату за надані послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Без регулярних платежів і належного фінансування підприємство не в змозі ефективно проводити модернізацію мереж водопроводу та каналізації!

Розповісти: