Про укладання договору на водопостачання

Про укладання договору на водопостачання

Відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» послуги з централізованого водопостачання та водовідведення надаються виключно на договірних умовах.

 ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Споживачі, які не мають укладеного Договору про надання послуг, не зможуть належним чином задовольнити свої претензії до якості та режиму надання послуг, в тому числі при відключенні за наявність дебіторської заборгованості.

Доводимо до Вашого відома, що  враховуючи вимоги чинного законодавства (ст.7 п.2 Закону України «Про житлово- комунальні  послуги та п.31-4 типового договору  «Правил про надання  послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення», затвердженого Кабінетом Міністрів України від 05.07.2019р № 690)  - надання послуг повинно здійснюватись на договірних засадах. Вам необхідно  в термін до 01.05.2021 р:

1. Укласти договір на водопостачання з КП «Кам'янський водоканал» ДОР»

2. Встановити прилад обліку води. В іншому випадку нарахування буде здійснюватися за нормами споживання та згідно площі зелених насаджень саду, городу в поливний сезон

3. Споживачі, які не уклали договір з КП «Кам'янський водоканал» ДОР» на надання послуг з централізованого водопостачання, будуть відключені від централізованої  мережі водопостачання.

    Адміністрація КП «Кам'янський водоканал» ДОР»

Розповісти: