СТАБІЛЬНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ПРОПЛАТ АБОНЕНТІВ

СТАБІЛЬНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ПРОПЛАТ АБОНЕНТІВ

Згідно інформації МОЗ, з початку вересня, щоденно збільшується кількість тих, хто захворів на короновірус. Водночас Кам’янський водоканал продовжує безперебійно постачати у Ваші домівки холодну воду, приймати та очищувати стічні води. Тим паче, що у боротьбі з коронавірусною інфекцією медики радять частіше мити руки з милом, що ефективно запобігає розповсюдженню віруса.

Наше підприємство має безперервний виробничий технологічний процес. На сьогодні усі підрозділи працюють у штатному режимі. У нинішній епідеміологічній обстановці ми не можемо допустити ніяких збоїв. Але на забезпечення усіх процесів з постачання питної води, очищення стоків, ремонту мереж та обслуговування обладнання потрібні кошти, єдиним джерелом яких є платежі населення за комунальні послуги.

Тому, якщо підприємство не отримуватиме грошей, які зазвичай абоненти щомісяця сплачують, нам буде вкрай складно надавати якісні та вчасні послуги з водопостачання та водовідведення, які завжди - і особливо в умовах нинішньої ситуації - є життєво необхідними для усіх мешканців міста!

Для того, аби оплатити послуги,  сьогодні не обов’язково потрібно виходити з дому та наражати себе на небезпеку! Це можна зробити, як в касах так і дистанційно:

- у касах КП «Кам’янський водоканал» ДОР», що знаходяться в абонентських відділах;

- у будь-якій фінансовій установі: через касу або термінал;

- за допомогою банківської картки через сайт або мобільний додаток відповідного банку (розділ – Комунальні платежі - код ЄДРПОУ 33855098);

- в «Особистому кабінеті» на сайті mvk.dp.ua через онлайн-системи за допомогою банківської картки;

- в мобільному додатку – «Кам’янський водоканал» (можна скачати в Play Market).

 

Закликаємо вас у цій ситуації бути відповідальними, адже від вашого платежу залежить безперебійне водопостачання!

Розповісти: