Беззмінний бригадир очисних споруд Міськводоканалу

Беззмінний бригадир очисних споруд Міськводоканалу

До ювілею 85-річчя Міськводоканалу, що відзначили 28 листопада 2017 року, ми продовжуємо рубрику про людей, без яких неможливо уявити його історію. Пропрацювавши не одне десятиліття на комунальному підприємстві, вони доклали чимало зусиль для його розвитку та стабільної - безперебійної роботи. Тут вони відточували майстерність, набували досвіду, ставши професіоналами своєї справи, ставши його гордістю.

Сьогодні ми розповімо про Ганну Герасімову, яка прийшла працювати на міськводоканал в квітні 1988 року. До цього часу, після закінчення медичного училища в 1971 році, Ганна сім років пропрацювала медсестрою в поліклініці ПАО «ДніпроАЗОТ». Робота в лікарні здавалася дівчині надто спокійною, її більше цікавив виробничий процес. Через сім років у 1978 Ганна Герасимова вирішує змінити спеціалізацію та починає працювати на АЗОТі, де опановує професію апаратник газорозділення. Велика працелюбність та прагнення вдосконалення, відзначилися отриманням за короткий час високого п’ятого розряду.

 

«А потім, через сім років, я прийшла працювати на міськводоканал. Мене тепло прийняв колектив, а набуті на АЗОТі навички стали в нагоді на новому робочому місці. Минуло багато років, а я продовжую із великим задоволенням працювати на підприємстві, яке стало мені другим рідним домом. Від всієї душі вітаю колектив КВП КМР «Міськводоканалу» з 85-ти річним ювілеєм. З теплими побажаннями всім працівникам злагодженої роботи та процвітання! Нехай проблем в нашому житті стане менше. Миру і спокою в Україні!», – зазначила Ганна Герасімова.

 

22 квітня 2018 року – виповниться 30 років, як Ганна Данилівна Герасімова безперервно працює на Міськводоканалі.

Три десятиріччя бездоганної праці на підприємстві стали часом професійного зросту. Ганна Данилівна – фахівець міськводоканалу – машиніст насосних установок очисних споруд. Своїм досвідом вона щиро ділиться із молодими спеціалістами трудового колективу. Ввічливе і уважне ставлення до людей та вміння організувати роботу, сприяли тому, що жінка очолювала бригаду. На очисних спорудах, не позаочі, Герасимову називають беззмінним бригадиром. В цих словах людей не тільки визнання професійних здобутків Ганні Володимирівни, а й тепле шановливе ставлення.

За відмінні показники в роботі та високий професіоналізм Ганну Данилівну Герасімову неодноразово нагороджували преміями, грамотами та подяками від керівництва підприємства, цінними подарунками.

 

З нагоди 85-ти річчя підприємства КВП КМР «Міськводоканал», керівництво разом із профспілковим комітетом та колективом вітають Ганну Данилівну з важливою віхою в її житті.

З Вами щира підтримка та повага колег та друзів.

 

Від душі бажаємо здоров`я, довгих років життя, благополуччя Вам та Вашим близьким. Гарного настрою і успіхів Вам у всіх справах та задумах!

Розповісти: